Головна » Статті » ДИПКОРПУС-ІНФОРМ: новинарний інтернет-дайджест Ліги "ДИПКОРПУС"

Навчання з нових медіа проекту MediaNext від Інтерньюз-Україна та European Journalism Center

Раді повідомити про відбір учасників на четвертий модуль навчання з нових медіа проекту MediaNext від Інтерньюз-Україна та European Journalism Center (Нідерланди).

Запрошуємо редакторів і професійних журналістів, робота яких пов’язана з журналістикою в онлайні на дводенні сесії в Києві (12-13 лютого 2011 р.), Харкові (15-16 лютого), Києві (26-27 лютого).

IV модуль навчання має назву "ЗМІ завтрашнього дня. Ефективність і гроші"

Чому навчатимемося? Четвертий модуль продовжує традиції якісного навчання MediaNext і націлений на журналістів і редакторів, які готові привнести зміни в роботу своїх ЗМІ. Розглядатимуться сучасні формати роботи онлайн-медіа, ком’юніті-менеджмент, брендінг видання в очах читача, взаємодія з аудиторіями, різноманіття форм подачі контенту, конструктор контенту з соціальних медіа тощо. За результатами навчання учасники зможуть запропонувати своїм редакціям і виданням конкретні стратегії роботи медіа з погляду бізнесу, сприяти ефективнішій роботі редакції, знаходити власні рішення для роботи в онлайні на 2011-2012 рр.
Хто може подаватися? Запрошуються редактори ЗМІ з досвідом роботи з онлайном, журналісти, які бачать себе редакторами або мають власні онлайн-проекти. Участь у попередніх навчаннях MediaNext є додатковою перевагою. Водночас, ми не дискримінуємо нових учасників. Єдина вимога – ваш рівень знань і розуміння соціальних медіа і Інтернету є вище середнього.
Анкета - http://j.mp/anketa_module4
Кількість учасників - до 16 чоловік на один модуль. Викладатимуть модуль тренери MediaNext, керівники успішних онлайн-проектів.


Географія учасників:

Навчальні сесії в Києві: учасники з Києва, Центр, Південь, Захід України
Навчальна сесія в Харкові: учасники з Харкова, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Запоріжжя, Сум, Полтави.

Дати проведення:

Київ - 12-13 лютого (субота-неділя)
Харків – 15-16 лютого (вівторок-середа)
Київ - 26-27 лютого (субота-неділя)


УВАГА! Учасників з інших міст аніж Київ та Харків можуть брати участь в конкурсі за умов самостійного забезпечення проїзду до місця проведення і проживання. Можемо сприяти контактами учасників MediaNext у Києві та Харкові.
Умови відбору: Учасники відбираються на конкурсній основі. Обов'язковою умовою участі в конкурсі є 1) заповнення онлайн-анкети, 2) оплата в перший день навчання реєстраційного внеску - 100 грн.

Останній термін подачі на конкурс: 18.00, п'ятниця, 30 січня 2011 року
Результати конкурсу - 2 лютого 2011 року
Twitter: @medianext_ua
Блог: medianext_ua.livejournal.com
Cторінка в Facebook: MediaNext Ukraine
Сайт: http://medianext.com.ua/
Контакти:
Віталій Мороз, керівник програм з нових медіа, Інтерньюз-Україна 063 700 22 66 vitaliy.moroz (at) gmail.com, vmoroz (at) internews.ua
Юлія Остапчук, менеджер заходів, Інтерньюз-Україна 097 712 25 91 jostapchuk (at) internews.ua

Категорія: ДИПКОРПУС-ІНФОРМ: новинарний інтернет-дайджест Ліги "ДИПКОРПУС" | Додав: dipcorpus (13.01.2011)
Переглядів: 497 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]