Анонс: Міжнародна конференція "Додаткові можливості "Східного Партнерства" для європейської інтеграції України і східних партнерів". 27-28 квітня 2009 р. м. Київ Шановні колеги! 27-28 квітня 2009 р. в Києві в рамках відповідного проекту за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" Український незалежний центр політичних досліджень проводить міжнародну конференцію "Додаткові можливості "Східного Партнерства" для європейської інтеграції України і східних партнерів". Мета конференції: виробити погляди і пропозиції з ефективного використання формату "Східного Партнерства" і його додаткових цінностей для посилення і реалізації інтеграційних процесів в Східній Європі під егідою Європейського Союзу.
Скачати роздаткові матеріали... Програма міжнародної конференції передбачає сконцентрувати роботу за наступними пріоритетними напрямками: · Узгодження "Східного Партнерства" із вже існуючими форматами Європейської Політики Сусідства, Чорноморської Синергії і Північного Виміру · Перспективні механізми співпраці ЄС з Україною і країнами-партнерами в Східній Європі · Нові можливості для співробітництва між Україною, Східними Партнерами і Європейським Союзом на багатосторонньому рівні в рамках "Східного Партнерства" · Додаткові цінності Східного Партнерства для європейської інтеграції України і східних партнерів · Перспективи реалізації євро-інтеграційних прагнень в рамках Східного Партнерства У роботі конференції візьмуть участь українські фахівці, які опікуються європейською інтеграційною проблематикою, представники Секретаріату Президента України та Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ, Представництва Європейської Комісії в Україні, депутати Верховної Ради України профільних комітетів, експерти з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Чеської Республіки, Польщі, Швеції, аналітики, експерти, представники ЗМІ. Ми сподіваємось на відкриту дискусію й обмін поглядами і досвідом з питань порядку денного конференції. Робочі мови конференції: українська, російська і англійська (синхронний переклад буде забезпечено). Контактні особи: Віталій Мартинюк - (044) 507-0198, (095) 571-0133, e-mail: muvitalii@meta.ua, Костянтин Михайличенко - (044) 234-3861, e-mail: ucipr@ucipr.kiev.ua. Місце проведення: м. Київ.
--------------------------------------------------------------------------------
Проект від 06.04.2009 р.
ПРОГРАМА Міжнародна конференція "Додаткові можливості "Східного Партнерства" для європейської інтеграції України і східних партнерів" 27-28 квітня 2009 року Україна, Київ 1-й день – 27 квітня, понеділок 15.00 – 17.00 Сесія 1: "Ініціатива "Східного Партнерства": новий вимір східної політики ЄС" Доповіді: 1) "Східне Партнерство – новий поштовх європейської інтеграції для Східної Європи" 2) "Східне Партнерство, як посилення Європейської Політики Сусідства для східних країн-партнерів" 3) "Інституційна структура Східного Партнерства: здобутки та слабкі місця" 4) "Східне Партнерство і Чорноморська Синергія: точки дотику" Дискусія 17.00 - перерва на каву 17.15-19.00 Сесія 2: "Перспективні механізми співпраці ЄС з Україною і країнами-партнерами в Східній Європі" Доповіді: 1) "Політико-правові рамки європейської інтеграції у форматі Східного Партнерства" 2) "Від тематичних платформ до флагманських ініціатив: ефективність у гнучкості" 3) "Східне Партнерство: посилення міжрегіонального співробітництва з ЄС" 4) "Амбіційні проекти – які ресурси?" 5) "Цінності Східного Партнерства для становлення і розвитку демократії в країнах-партнерах". Дискусія 2-й день – 28 квітня, вівторок 10.00 – 11.45 Сесія 3: "Багатостороннє співробітництво у форматі Східного Партнерства" Доповіді: 1) "Вклад Східного Партнерства в посилення безпеки і стабільності в регіоні Східної Європи" 2) "Від двосторонніх стосунків до Спільноти Економічного Сусідства (Neighborhood Economic Community)" 3) "Східне Партнерство та проблематика енергетичної безпеки Європи" 4) "Регіональні міграційні проблеми у Східному Партнерстві" Дискусія 11.45 – перерва на каву. 12.15 – 14.00 Сесія 4: "Додаткові цінності Східного Партнерства для європейської інтеграції України і Східних Партнерів" Доповіді: 1) "Співробітництво Україна – ЄС в перспективі розвитку Східного партнерства і укладання угоди про асоціацію" 2) "Узгоджена програма інституційного будівництва – сприяння адміністративному реформуванню країн-партнерів" 3) "Інструменти двосторонньої економічної взаємодії у форматі Східного Партнерства" 4) "Енергетичний вимір двосторонніх стосунків у Східному Партнерстві" 5) "Візові перспективи у Східному Партнерстві – до безвізових режимів, посилення мобільності і міжлюдських контактів" 6) "Безпекове співробітництво з ЄС: від декларацій і консультацій до співпраці і контрибуцій" Дискусія 14.00 – обід. 15.00 – 17.00 Сесія 5: "Перспективи реалізації євро-інтеграційних прагнень в рамках Східного Партнерства" Доповіді: 1) "Азербайджан: погляди на європейську інтеграцію в Східному Партнерстві" 2) "Перспективи розширення стосунків ЄС – Білорусь в рамках Східного Партнерства: стимули, перешкоди і перспективи" 3) "Можливості Східного Партнерства для Вірменії" 4) "ЄС - Грузія: від питань безпеки до європейської інтеграції" 5) "Молдова в Східному Партнерстві: пропозиції для поступової інтеграції з ЄС" Дискусія 17.00 – вечірня кава.
Ця стаття опублікована на сайті Ukrainian Center for Independent Political Research http://www.ucipr.kiev.ua/
|