Головна » 2009 » Жовтень » 24 » Грантовий конкурс за темою «Участь громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні»
15:46
Грантовий конкурс за темою «Участь громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні»
Благодійний фонд «Творчий центр Каунтерпарт» (ТЦК) в межах виконання Проекту ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує грантовий конкурс для організацій громадянського суспільства (ОГС) у семи областях України за темою «Участь громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні».
До участі у конкурсі запрошуються ОГС з Донецької, Кіровоградської, Львівської, Луганської, Херсонської, Хмельницької та Чернігівської областей. Проекти можуть впроваджуватися на території однієї або декількох з цих областей. За інших рівних умов, перевага надаватиметься пропозиціям від організацій, які працюватимуть у громадах поза межами обласних центрів.
Мета конкурсу – підвищити ефективність участі громадян у вирішенні конкретних проблем громад і сприяти більшій відкритості і відповідальності місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Проекти можуть включати такі напрямки діяльності:

проведення громадських моніторингів виконання місцевих програм, громадських експертиз діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;
впровадження механізмів участі громадян у процесі прийняття рішень по конкретним питанням на місцевому рівні, наприклад – громадські слухання, громадські ради, громадські ініціативи та інше;
впровадження механізмів залучення громади, підзвітності та прозорості діяльності органів влади;
забезпечення прозорості бюджетного процесу і використання бюджетних коштів у територіальній громаді;
моніторинг діяльності органів влади щодо забезпечення прав і свобод громадян;
просвітницькі та інформаційні кампанії з питань участі громадян у процесі прийняття рішень органами влади на місцевому рівні;
покращення нормативної бази на місцевому рівні щодо запровадження нових інструментів безпосередньої участі представників громадськості в процесах підготовки, прийняття, реалізації та контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування та їх посадовими особами по окремих питаннях місцевого розвитку, а також спрямованих на захист прав жителів міст, селищ, сіл;
інше.
Загальний індикативний обсяг фінансування цього конкурсу становить приблизно 1,26 млн грн. Організатори грантового конкурсу залишають за собою право надавати фінансування не на всю суму наявних коштів.

Зазначені мінімальні і максимальні суми застосовуються до грантів для окремих проектів, що можуть фінансуватися в межах цього конкурсу:

мінімальна сума: 50 000 грн.
максимальна сума: 220 000 грн.  
Грант надаватиметься у вигляді цільової безповоротної фінансової допомоги ОГС, чия проектна пропозиція буде рекомендована для фінансування Оціночним комітетом.

Тривалість проекту має становити від 6 до 9 місяців. Реалізація проекту не може бути розпочатою раніше 20 грудня 2009 року.

Проектні пропозиції мають надійти в офіс ТЦК не пізніше 18:00 13 листопада 2009 року. Проектні пропозиції, що надійдуть пізніше встановленого терміну, не приймаються і братися до уваги не будуть. Проектні пропозицію можуть надсилатися поштою, кур'єрською поштою або доставлятися в офіс ТЦК безпосередньо представником організації-пошукача (при цьому необхідно врахувати, що робочими днями ТЦК є понеділок-п'ятниця з 9.00 до 18.00).Проектні пропозиції надіслані факсом, електронною поштою або в інший подібний спосіб прийматися і братися до уваги не будуть.

Аплікаційна форма та інша супровідна документація

Джерело: http://ccc-tck.org.ua/text/service/left_menu/grants/2009-2010/transperency.html

Категорія: Гранти, фінансування | Переглядів: 628 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0