08:34 Семінар "ДОСТУП ГРМАДСЬКОСТІ ДО ЗАКОНОТВОРЧОГО ПРОЦЕСУ" (Маріуполь) | |
До участі у семінарі Вас запрошує Програма сприяння Парламенту Україны (www.pdp.org.ua) та Ліга політологів-міжнародників «ДИПКОРПУС» (www.dipcorpus.at.ua)
Семінар приурочений до Міжнародного дня демократії та 275-річчя відновлення Кальміуської паланки Війська Запорізького зі столицею у м. Кальміусі (тодішньому Маріуполі)
Нині наше рідне місто, нажаль, відіграє непропорційно незначну роль у політичному житті країни, подекуди, не отримуючи належної уваги з боку центральних органів влади.
Проте, немає невиправних ситуацій і консолідована позиція Маріупольської громади спроможна перемінити ситуацію на краще! Очікувана аудиторія учасників: представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування та державної влади, журналісти, учені, юристи-практики, політичні активісти, інші зацікавлені особи. Загальна кількість учасників – 30 осіб. Під час семінару експерти Програми сприяння Парламенту познайомлять Вас з такими темами: 1. Структура Верховної Ради України; Дата та час: Семінар відбудеться 22 вересня 2009 року з 9.00 до 16.30; Участь у семинарі – БЕЗКОШТОВНА. На всіх учасників чекають перерви на каву та гарячий обід. ЗАПРОШУЄМО ВАС для участі у семінарі та/або його висвітлення у ЗМІ!!! 1. ПІБ учасника; Контактні особи від Ліги «ДИПКОРПУС»: Програма сприяння Парламенту України (ПСП) - це міжнародний проект, за посередництвом якого Агентство США з мiжнародного розвитку (USAID) підтримує демократичне зміцнення українського Парламенту. ПСП надає технічну та консультативну допомогу Верховнiй Радi України Украины (від видання методичної літератури до організації стажувань талановитої молоді у стінах ВР) з метою активiзацiї демократичної розбудови українського суспiльства. ПСП співпрацює з фракціями, Комітетами, Апаратом та допоміжними службами Верховної Ради, сприяючи встановленню бiльш ефективної та демократичної системи дiяльностi внутрiшнiх пiдроздiлiв Парламенту України, покращенню взаємодії законодавчої та виконавчої гiлок влади, бiльш вiдкритому доступу громадськостi до законотворчого процесу та налагодженню ефективного взаємозв'язку мiж громадянами та Верховною Радою.
| |
|