Головна » 2011 » March » 6 » З Прощеною неділею, шановні колеги-міжнародники! Пробачте, коли в чому завинили - каємося та виправлятимемося ;-)
11:24
З Прощеною неділею, шановні колеги-міжнародники! Пробачте, коли в чому завинили - каємося та виправлятимемося ;-)
Господи, даруй мені бачити мої гріхопадіння і не засуджувати брата свого... (З молитви св. Єфрема Сиріна)
Згадаймо, що казав нам апостол Павло: «Любов не поривається до гніву» (1 Кор. 13, 5). А хто ж із нас не гнівається бодай иноді, навіть, коли особливо нема чого прощати?
Будь-яка тінь у наших стосунках виявляє, передає те, що міститься на глибині нашого серця. Користуймося нагодами пізнавати свої немочі. Чим більше визнаємо себе грішними, тим більше вчимося любити. Користаймо з цього: як тільки я гніваюся, то можу простити, тобто сказати собі «ні» і звернути свій погляд до того, хто живе в мені – до Святого Духа, Який учить мене любити і віддати Йому все у мирі. «Любов не шукає свого» (1 Кор. 13, 5): поки ми не простили з глибини серця, шукаємо свого, ретельно підраховуємо зло, яке инші вчинили нам.
Постити – означає не вести рахунків, знищити всі фальшиві «боргові квитанції» і всім серцем обернутися до Бога. І тоді ми направду «є» тим, ким є перед иншими.
 
Джерело: Жан Корбон, Це називається світанком, Львів, Свічадо 2007
Категорія: Повідомлення | Переглядів: 482 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0