Головна » Статті » ДИПКОРПУС-ІНФОРМ: новинарний інтернет-дайджест Ліги "ДИПКОРПУС"

26 листопада 2010 року о 12:00 год. - церемонія нагородження переможців всеукраїнського конкурсу фотографій «Заповідна Україна»
ПРЕС-АНОНС 26 листопада 2010 року о 12:00 год.
Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні, Державна служба заповідної справи України та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація природоохоронних територій України» запрошують представників ЗМІ на церемонію нагородження переможців всеукраїнського конкурсу фотографій «Заповідна Україна» та урочисте відкриття виставки фоторобіт, надісланих на конкурс.
 
Нагородження переможців та відкриття виставки відбудеться у Галереї мистецтв ім. Олени Замостян Національного університету «Києво-Могилянська академія» (вул. Іллінська, 9).
 
 
Час проведення заходу: 12.00-13.00 год.
 
Учасники церемонії нагородження переможців фотоконкурсу «Заповідна Україна»:
- Рікарда Рігер, Директор Представництва ПРООН в Україні
- Віктор Канцурак, начальник Державної служби заповідної справи України
- Микола Стеценко, президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація природоохоронних територій України»
- Юнгчул Парк, голова представництва Samsung Electronics в Україні - технічного партнеру конкурсу «Заповідна Україна» -
 
 
це конкурс фотографій, що були зроблені у заповідних угіддях нашої країни: природних або біосферних заповідниках, національних природних парках, регіональних ландшафтних парках, заказниках, ботанічних садах.
 
 
На конкурс було надіслано більше 700 робіт. З них 10 буде відмічено пам`ятними відзнаками та призами. На виставці «Заповідна Україна» буде представлено 50 кращих фотографій. Організатори конкурсу «Заповідна Україна» - Програма розвитку ООН в Україні, Державна служба заповідної справи України та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація природоохоронних територій України».
 
Мета конкурсу фотографій - привернути увагу суспільства до природоохоронних територій України. Конкурс розкриє для українців красу вітчизняної природи та нагадає суспільству про важливість збереження її у 2010 році, який ООН проголосила Міжнародним роком біорізноманіття.
 
 
З питань акредитації та для отримання детальнішої інформації просимо звертатися до 18:00 год. 25 листопада до Олени Семенової за тел. (044) 287 51 33.
Також акредитаційні дані можна надсилати на адресу: olena.semenova@undp.org.ua
Категорія: ДИПКОРПУС-ІНФОРМ: новинарний інтернет-дайджест Ліги "ДИПКОРПУС" | Додав: dipcorpus (24.11.2010)
Переглядів: 359 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]