Головна » Статті » ДИПКОРПУС-ІНФОРМ: новинарний інтернет-дайджест Ліги "ДИПКОРПУС"

Конкурс засобів масової інформації з питань протидії корупції для регіональних друкованих видань та Інтернет-преси в Україні

Конкурс засобів масової інформації з питань протидії корупції для регіональних друкованих видань та Інтернет-преси в Україні

Засоби масової інформації визнано Світовим банком як важлива складова формування розуміння суті реформ та потреби в них. Більше того, ЗМІ мають відігравати суттєву роль в активізації засобів впливу на вирішення проблем урядування та корупції шляхом підвищення відповідальності державних установ усіх рівнів.
Ця остання умова - покращення якості урядування і зменшення корупції - незмінно розглядається як ключовий виклик Україні на шляху її розвитку. Підвищення вимоги стосовно дієвого врядування (або надання підтримки заходам щодо його покращення) є одним з найважливіших моментів у роботі Світового банку, спрямованій на покращення врядування в Україні.

Конкурс, що проводиться Представництвом Світового банку в Україні, має на меті розширити інформованість громадськості і надати об'єктивну і неупереджену інформацію про корупцію та методи боротьби з цим явищем, а головне - показати реальні приклади того, як громадяни можуть успішно протидіяти корупції.

Конкурс спрямований на протидію корупції та покращення урядування шляхом підвищення ролі засобів масової інформації та громадянського суспільства в поліпшенні надання послуг і, особливо, підвищенні відповідальності органів управління.
В рамках цієї ширшої сфери, конкурс зосередить увагу на підтримці діяльності засобів масової інформації у висвітленні позитивних прикладів протистояння громадянами корупції у сфері надання медичних та комунальних послуг. В оцінках громадськості Україна постійно характеризується як країна, що має низьку якість медичних і комунальних послуг.

Журі конкурсу розгляне журналістські матеріали, опубліковані в регіональних друкованих виданнях та регіональній Інтернет-пресі в період між 12 січня 2011 року і 12 березня 2011 року в таких номінаціях:

<<Найкращі публікації про боротьбу з корупцією в регіональних друкованих виданнях та Інтернет-пресі України>> в чотирьох регіонах України:

1. Західний регіон (Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька області);
2. Південний регіон (Автономна Республіка Крим, Миколаївська, Одеська, Кіровоградські області);
3. Північний регіон (Сумська, Чернігівська, Полтавська, Черкаська, Київська, Житомирська, Вінницька області);
4. Східний регіон (Луганська, Донецька, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська області).

Журі оцінюватиме публікації за наступними критеріями;

-Позитивний досвід у вирішенні проблеми, конкретні приклади
-Повне висвітлення теми
-Стиль публікації
-Факти, а не власні судження автора статті

Основні етапи конкурсу:

-Оголошення про конкурс - 12 січня 2011 року
-Крайній строк подання матеріалів - 11 березня 2011 року
-Оцінка журі опублікованих матеріалів - березень-квітень 2011 року
-Церемонія вручення нагород переможцям в місті Києві - середина квітня 2011 року

Просимо подати Ваші матеріали не пізніше 12 березня 2011 року електронною поштою на таку адресу: ukraine[at]worldbank.org (з поміткою << На Конкурс>>).

Крім публікацій просимо учасників конкурсу додати коротку інформацію про себе та контактну інформацію.

--
Тільки з найкращими побажаннями,
Антон Альошин

Skype: aloshyn_anton
Twitter: http://twitter.com/wordmasterUA  
Facebook: http://facebook.com/anton.aloshyn  
Blog (LJ): http://cheater-ua.livejournal.com  

Джерело: mediaukraine@googlegroups.com

Категорія: ДИПКОРПУС-ІНФОРМ: новинарний інтернет-дайджест Ліги "ДИПКОРПУС" | Додав: dipcorpus (13.01.2011)
Переглядів: 574 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]