Головна » Статті » ДИПКОРПУС-ІНФОРМ: новинарний інтернет-дайджест Ліги "ДИПКОРПУС"

МУНІЦИПАЛЬНА ПРОГРАМА ВРЯДУВАННЯ ТА СТАЛОГО РОЗВИТКУ
Організатор: Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні.

Мета конкурсу: розвиток партисипативного (спільного) і прозорого механізму сталого розвитку та демонстрація ефективності державно-приватного партнерства в управлінні з метою вирішення місцевих проблем.
 
Тривалість проекту: Квітень 2004 – грудень 2012.
 
Опис діяльності:
Основною метою Проекту «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» є розбудова спроможності місцевих громад та муніципалітетів брати участь в процесі прийняття рішень та використовувати цю спроможність для багатосторонньої співпраці та заходів, спрямованих на зміцнення місцевого соціально-економічного та екологічного врядування для сталого розвитку.
Задля цього, Проект використовує механізм соціальної мобілізації та сприяє зміцненню процесу децентралізації.
Кожне місто-партнер створює Муніципальний відділ підтримки (МВП) для реалізації заходів Проекту на місцевому рівні. МВП мобілізує місцеві громади для створення організацій громад, що базуються на засадах ефективного управління та сталого розвитку.

Програма забезпечує проведення навчань і тренінгів та надає гранти підтримки, спрямовані на реалізацію даних планів згідно з умовами партнерства. Такі партнери як муніципалітети, самі вигодонабувачі та учасники приватно-громадського сектору також вкладають частину ресурів у вигляді допомоги до грантової підтримки. Виконання планів партнером відбувається на принципах самодопомоги. Якість роботи по виконанню планів оцінюється за допомогою системи спільного моніторингу.

Засідання за круглим столом, конференції, семінари та інші заходи використовуються для підвищення рівня поінформованлсті щодо сталого розвитку. Періодично проводяться дослідження з оцінювання та документування процесу для того, щоб нагромадити отриманий досвід та скористатися зробленими висновками з метою формулювання рекомендацій щодо політики.

Квартальні і річні звіти, документи та видання Проекту ПРООН «Муніціпальна програма врядування та сталого розвитку» за період 2004-2009 року можна переглянути тут http://msdp.undp.org.ua/index.php?publications=1  
 
Контактна інформація:
Оксана Реміга,
Програмний менеджер ПРООН
Ірина Скалій,
Менеджер проекту
вул. Еспаладна, 20, 7й поверх, оф. 33, Київ, Україна
Тел.: +38 (044) 584 3475
Факс: +38 (044) 584 3476
Електронна адреса: Iryna.Skaliy@undp.org 
Інтернет-сторінка: http://msdp.undp.org.ua/?&lang=eng
 
Джерело: office@ccc.kiev.ua
Категорія: ДИПКОРПУС-ІНФОРМ: новинарний інтернет-дайджест Ліги "ДИПКОРПУС" | Додав: dipcorpus (05.02.2011)
Переглядів: 577 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]