Головна » 2007 » Жовтень » 2 » Молодіжні організації проконтролюють наступний Парламент
14:14
Молодіжні організації проконтролюють наступний Парламент

Молодь на варті: Ліга "ДИПКОРПУС" разом з молодіжними організаціями проконтролюють наступний Парламент

Вимагати від політичних партій та блоків неухильного дотримання передвиборчих програм, а також тиснути на них (у тому числі акціями прямої дії) у випадку відхилення від обіцянок, що були дані виборця у ході цих виборчої кампанії, — такий основний підсумок форуму, що був проведений молодіжними організаціями та органами студентського самоврядування у м. Києві напередодні закінчення виборів.


На фото – керівики організацій, що брали участь у форумі

Форум, що зібрав десятки представників найрізноманітніших організацій, став останнім заходом у столиці в рамках моніторингової кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА», яка стартувала одночасно з початком виборчого процесу. В її рамках було повністю вивчено весь «молодіжний аспект» цих позачергових виборів до ВРУ.

Ідею продовжити роботу та перейти за потреби до рішучих акцій підтримали керівники найбільших позапартійних молодіжних об'єднань та органів студентського самоврядування. Зокрема, було оголошено про продовження з 1 жовтня кампанії у новому форматі.

Учасниками кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за Вами спостерігає!», — а саме так буде називатися пост-виборча коаліція, — стали такі відомі і потужні організації як «Демократичний Альянс» (ДемАльянс), «Студентська Республіка» (СтудРеспубліка), «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ), «Українська Студенстька Спілка» (УСС), «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» (МНК), «Спілка Української Молоді в Україні» (СУМ в Україні), «Європейська молодь України», «Дебатна Академія», а також об'єднання органів студентського самоврядування «Студенстька Рада Києва» (СРК), Клуб молодих дипломатів України, Ліга політологів-міжнародників "Дипкорпус", Альянс молодих політологів, політтехнологів та політиків України, Євроклуб Київського гуманітарного інституту, організація „Воля”.

Керівники молодіжних організацій зазначають, що ними було здійснено повний аналіз не тільки змісту передвиборчих списків щодо наявності там молодих людей, але й передвиборчих програм як тих, що були здані у ЦВК так та всіх передвиборчих обіцянок, що були дані молоді у ході виборчого змагання. „У випадку недотримання політичними силами своїх обіцянок перед студенством та молоддю, наші дії будуть рішучими! Якщо партії будуть дотримуватися обіцянок, то ми готові здійснювати консультативну допомогу і організовувати процес обговорення, але у протилежному випадку ми застосуємо весь арсенал наших знань та енергію, змушуючи партії та блоки виконати те, що було обіцяно” – наголошують організатори форуму!

Резолюція Форуму молоді України „МОЛОДІЖНА ВАРТА”

Ми, учасники Форуму молоді України „МОЛОДІЖНА ВАРТА”, що зібралися за кілька днів до закінчення позачергових виборів до Верховної Ради України, звертаємося до молоді України та Верховної Ради наступного скликання.

Зокрема, ми звертаємося до усіх молодих людей активізувати діяльність всіх самоврядних форм роботи, від діяльності органів самоврядування до функціонування консультативно-дорадчих органів при місцевій та центральній владі!

Ми виставляємо свої вимоги до Верховної Ради України наступного скликання:

- вимагаємо від усіх політичних сил, що подолають 3% бар’єр неухильного дотримання свої передвиборчих програм, зобов’язань та обіцянок, що були дані з розрахунку отримати 30 вересня 2007 року підтримку молодих виборців!

- вимагаємо, щоб у наступному парламенті, незалежно від його партійного складу, комітет з питань молодіжної політики очолила молода особа, предтсавник молодіжного громадського середовища!

- вимагаємо від парламенту VI скликання до кінця 2008-го року законодавчо врегулювати діяльність органів студентського самоврядування прийнявши зміни до Закону України „Про вищу освіту” та окремий Закон „Про студентcьке самоврядування”;

- вимагаємо реформування системи реалізації державної молодіжної політики та залучення до її втілення молодіжного громадського руху!

Ми проголошуємо свої серйозній наміри домогтися від партій та блоків, що сформують наступний парламент виконання всіх виголошених обіцянок перед молоддю і для цього вже зараз ініціюємо створення громадянської кампанії „МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за Вами спостерігає!”, що стартує офіційно з проголошенням даної резолюції, та яка передбачатиме моніторингові, контролюючі та мобілізаційні функції.

Кожна організація, орган самоврядування, молодий активіст може долучитися до кампанії „МОЛОДІЖНА ВАРТА” шляхом підписання резолюції!

Учасники форуму,
всього 70 чол.

27 вересня 2007 року


м.Київ


Прес-служба
Наталія Тернавська
+380509675094
fri@poshta.org.ua

Наші контакти: +380509675094 – прес-служба, +380503725100 – організація.

Усі аналітичні матеріали, інформації та заяви кампанії опубліковані на Вільному молодіжному порталі – www.fri.net.ua

Переглядів: 1479 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0