Головна » 2007 » Грудень » 18 » Україномовний сайт Програми "Молодь у дії"!
22:12
Україномовний сайт Програми "Молодь у дії"!
Програма «Молодь в дії» - це програма Європейської Спільноти, яка надає можливості міжнародної співпраці для молоді країн Європи, у тому числі й України. За підтримки Програми «Молодь в дії» молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн можуть брати участь у молодіжних обмінах та міжнародній волонтерській діяльності.

Молодіжні лідери, працівники організацій та інституцій, які працюють з молоддю, мають можливість, завдяки цій програмі, підвищувати свій професійний рівень на тренінгах та інших заходах, спрямованих на налагодження партнерства, підвищення якості реалізованих проектів та поглиблення своїх знань у різних сферах молодіжної роботи.

Програма «Молодь в дії» ґрунтується на неформальній освіті і має на меті сприяння активному громадянству молоді загалом і європейському громадянству зокрема; розвиток солідарності і толерантності між молодими людьми, особливо для зміцнення соціального зв'язку в Європейському Союзі; посилення взаєморозуміння між молодими людьми з різних країн; сприяння розвитку якісних систем підтримки молодіжної діяльності і життєздатності громадських організацій у молодіжній сфері; поширення європейської співпраці у молодіжній сфері. Основними пріоритетами Програми «Молодь в дії» є європейське громадянство, суспільна активізація молоді, культурне різноманіття та залучення молодих людей з обмеженими можливостями.

У рамках Програми «Молодь в дії» можна отримати фінансову підтримку на організацію міжнародних молодіжних зустрічей, Європейської волонтерської служби, тренінгів, семінарів, заходів з налагодження партнерства, навчальні поїздки, стажування тощо. Обов'язковою умовою є міжнародний характер діяльності. Спільні проекти подаються на розгляд до Національних агенцій т.зв. Програмних країн (27 країн ЄС, 3 країни-члени ЄАВТ та країна-кандидат на вступ до ЄС) і розподіляються між організаціями-партнерами у кожній країні відповідно до умов проекту. Проектна діяльність може відбуватися на території як Програмних, так і інших (партнерських) країн, у тому числі й України.

Веб-сайт
http://yia.org.ua адмініструється інформаційними представниками Програми «Молодь в дії» в Україні. Мережа інформаційних представників Програми «Молодь в дії» в регіоні Східної Європи і Кавказу покликана сприяти збільшенню кількості і якості проектів, які реалізуються за участю країн регіону. Мережа діє в рамках Ресурсного центру SALTO для співпраці з країнами Східної Європи і Кавказу (www.salto-youth.net/eeca). Ресурсний центр пропонує систему підтримки для організацій, координаторів проектів, молодіжних тренерів та волонтерів. Електронна система (www.salto-eeca.eu) підтримки містить базу даних організацій, форум, блоги для волонтерів, електронний бюлетень, чат тощо. Ресурсний центр також розповсюджує електронний бюлетень, на який може підписатися кожен, хто забажає.

Інформаційні представники в Україні пропонують:

презентації Програми «Молодь в дії» для зацікавлених аудиторій;
творчі майстерні з окремих аспектів Програми;
консультації з окремих питань проектів, які реалізуються або заплановані до реалізації;
допомогу в налагодженні партнерства.

Де можна знайти інформацію про Програму?

Більш детальну інформацію про Програму «Молодь в дії» можна отримати на сторінці Європейської Комісії
http://ec.europa.eu/youth/yia/index_en.html чи виконавчої агенції http://ec.europa.eu/youth/yia/index_en.html.

Контакти Інформаційних представників Програми "Молодь в дії:

Оксана Бондар, Центр європейської інформації у Вінниці,
oksana.bondar.v@gmail.com
Ярина Боренько, Європейський діалог, Львів,
yaryna@dialog.lviv.ua
Андрій Донець, Донецький дебатний центр, Донецьк,
debate@cent.dn.ua
Олена Яремко, Академія української молоді, Львів,
olena_yaremko@yahoo.com
Категорія: Повідомлення | Переглядів: 1039 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0