Головна » 2007 » Грудень » 18 » УГОРЩИНА, БУДАПЕШТ: продовження серії семінарів „Жінки в політиці”, яку проводитиме Інститут Роберта Шумана
22:22
УГОРЩИНА, БУДАПЕШТ: продовження серії семінарів „Жінки в політиці”, яку проводитиме Інститут Роберта Шумана

можливість до: 25/01/2008

Громадська організація „Інститут Політичної Освіти” інформує про продовження серії семінарів „Жінки в політиці”, яку проводитиме Інститут Роберта Шумана (Угорщина, Будапешт).

Інститут Роберта Шумана (надалі RSI) – європейський неурядова організація, яка була створена в 1991 році задля підтримки та становлення демократичних перетворень в країнах Східної, Центральної та Південної Європи, пропагування ідей об’єднаної Європи, розбудови громадянського суспільства в посттоталітарних країнах. Одним з основних пріоритетів своєї діяльності RSI вбачає організацію та проведення освітніх програм для молоді з питань лідерства, партійного менеджменту, організації та проведення виборчих кампаній тощо.

Інститут Політичної Освіти тісно співпрацює з RSI з 1997 року. За цей час 11 українських молодих лідерів за рекомендацією Інституту Політичної Освіти мали змогу брати участь у навчальних програмах RSІ.

Програма „Гендер в політиці. ” включає в себе двотижневі семінари, які проходитимуть протягом 2007 року у м. Будапешті. Учасники навчання – молоді лідери 22-30 років, які активно займаються політичним та громадським життям та вільно володіють англійською мовою.

Додаткова інформація (докладний опис програми, форма анкети, резюме та матеріальне забезпечення) про програму „Жінки в політиці” міститься в аплікаційних формах RSI.

Інститут Політичної Освіти може надати рекомендаційні листи потенційним учасникам проекту (не більше 5 осіб) „Жінки в політиці” до RSI.

Для отримання рекомендації від Інституту Політичної Освіти необхідно до 23 грудня 2007 року надіслати на електронну адресу t_valkova@yahoo.com з поміткою „навчання в Інституті Роберта Шумана” наступні документи:

- анкета (за формою RSI);

- резюме (за формою RSI);

- домашня робота (тема та інші вимоги зазначені в аплікаційній формі RSI);

- рекомендаційний лист.

У випадку позитивного розгляду наданих документів Інститут Політичної Освіти до 25 січня надасть рекомендацію для участі у програмі.

УВАГА!!! Інститут Політичної Освіти не бере на себе зобов’язання по надсиланню документів на участь до Інституту Роберта Шумана. Учасники мають це робити самостійно. Останній день подання заявок в RSI – 07 січня 2008 року.

За довідками звертатись по телефону в м. Києві (044) 278-55-43, 278-55-16;

8-097-284-61-83 (Оксана Однорал)

8-067-447-88-27 (Тетяна Валькова).

Директор Андрій Странніков

АПЛІКАЦІЙНІ ФОРМИ ТА ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Категорія: Стажування | Переглядів: 938 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0