Головна » 2008 » Лютий » 29 » конференція “Україна європейська: сучасні тенденції і перспективи”,
21:10
конференція “Україна європейська: сучасні тенденції і перспективи”,

Чернігівська філія Європейського університету запрошує до участі у науково-практичній конференції “Україна європейська: сучасні тенденції і перспективи”, що відбудеться у м. Чернігові 18 квітня 2008.


До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, магістранти, громадські діячі та студенти, які мають науковий доробок або зацікавленість стосовно питань, що виносяться на розгляд конференції. Оргкомітет розгляне також можливість друку статей, що прямо не підходять під тематику конференції, але стосуються питань демократичного розвитку українського суспільства.

Робота конференції розрахована на один день. Передбачається проведення пленарного засідання та робота в секціях згідно з тематикою конференції.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ І СТАТЕЙ
1. Мова – українська, російська, англійська.
2. Обсяг статей-доповідей не повинен перевищувати 6 сторінок, надрукованих через 1,5 інтервали аркуша формату А4 шрифтом Times New Roman розміром 14 пт. Текстовий редактор - Microsoft Word. Поля: ліве – 30 мм, праве, верхнє і нижнє – 20 мм, без нумерації сторінок. Посилання робити в квадратних дужках за номером джерела в списку літератури.
3. Відомості про автора надаються під назвою статті напівжирним шрифтом (прізвище, ім’я, по-батькові, вчений ступінь, звання, посада, установа), вирівнювання по правому краю.
4. Матеріали супроводжуються заповненою реєстраційною формою. Реєстраційну форму можна отримати у науковому відділі Вашого навчального закладу або за ел. адресою, що вказана нижче.
5. Матеріали необхідно надати до оргкомітету в електронній версії - дискета чи СD з файлом (формат файлу RTF) чи на електронну пошту (тема – euro_conference) та в роздрукованому вигляді – два примірники поштою чи власноручно.
6. Матеріали необхідно подати до 11 квітня 2008 року включно (дата отримання матеріалів)
7. Учасники несуть всі витрати на проїзд, розміщення та харчування самостійно.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ
1. Історична ретроспектива євроінтеграції України
2. Освіта і наука як дієві фактори суспільного розвитку та інтеграції в європейське співтовариство
3. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС, забезпечення прав людини
4. Глобалізація та її вплив на економіку України
5. Тенденції розвитку єврорегіонів

Конференція відбудеться за адресою:

м. Чернігів, вул. Мстиславська, 76 (приміщення ЗОШ №19),
Матеріали надсилати:
м. Чернігів, вул. Мстиславська, 76 ЧФ Європейського університету, ауд. 313
або на ел. пошту
euroclubchernihiv@yahoo.co.uk

Доповіді будуть опубліковані в збірнику матеріалів конференції, які будуть надані учасникам, якщо вони в указані терміни подадуть відповідно оформлені матеріали
Телефони для довідок: +38-0462-610803, +38-0462-614808, +38-050-5488954
Оргкомітет

Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 928 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0