Головна » 2008 » Квітень » 10 » Відкриті конкурси за Програмою академічних обмінів імені Фулбрайта
19:12
Відкриті конкурси за Програмою академічних обмінів імені Фулбрайта
· Fulbright Graduate Student Program: навчання в університетах Сполучених  Штатів Америки від одного до двох років для здобуття ступеня мॳстра. У  конкурсі можуть брати участь студенти старших (4-6-х курсів), випускники  українських вищих навчальних закладів, аспіранти та молоді спеціалісти.
· Fulbright Faculty Development Program: дослідницька програма для молодих  викладачів та науковців, журналістів, фахівців з бібліотечної, музейної,  архівної справи та спеціалістів у галузі управління культури. У конкурсі  можуть брати участь науковці та спеціалісти з дворічним професійним  досвідом, віком до 35 років, які ще не мають наукового ступеня, та молоді  кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту).

З 2007 року до конкурсних галузей  спеціалізації, окрім гуманітарних та соціальних наук, включено також  точні, технічні та природничі дисципліни: астрономія, аеронавтика, біологія, біомедична інженерія, геологія, екологія, енергетика, інженерні дисципліни, комп'ютерні науки та інформаційні технології, матеріалознавство, математика, когнітивні науки/нейронауки, океанографія, фізика, хімія.

Зацікавлені отримати американську освіту у галузі точних та природничих наук можуть взяти участь ще в одному конкурсі, який з 2006 року відкрито для України:
International Fulbright Science and Technology Ph.D. Award: навчання у  провідних американських університетах на рівні аспірантури протягом трьох  років з правом захисту наукового ступеня PhD. У 2007 році цю стипендію  Державного Департаменту США отримали 40 молодих науковців з різних країн  світу, в тому числі й учасник з України.

Документи на конкурси приймають до 16 травня 2008 року
Навчання або стажування розпочнеться у серпні-вересні 2009 року

Детальна інформація та анкети на сайті:
http://www.fulbright.org.ua/

Джерело: Оксана Устрицька,
Керівник навчального відділу Інституту Громадського Лідерства

Категорія: Стажування | Переглядів: 807 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0