Головна » 2008 » Квітень » 21 » «Євробачення» у Луцьку!
19:59
«Євробачення» у Луцьку!
«Євробачення» - які асоціації? Пісні у виконанні молодих виконавців, телефонне голосування, перемога Руслани у 2005 році… Якщо приймати стереотипні відгуки, то ніби так воно і є. Але зараз мова піде не про відомий усьому світу щорічний пісенний конкурс, а про зовсім нову і дуже захоплюючу подію у нашому рідному місті – перший шкільний фестиваль традицій та звичаїв країн-членів Європейського Союзу «Євробачення» у Луцьку. Якщо ви частенько прогулюєтеся в центрі міста у вихідні, то безперечно станете свідком цього грандіозного дійства!

В суботу 10 травня 0 15.00 на Театральному майдані кожна школа міста представлятиме одну з країн-членів Європейського Союзу у формі літературно-творчої композиції. Така інноваційна форма «Євробачення» поєднує в собі показ міні-вистав з літературних творів, презентацію кухні народів країн-членів ЄС, фестиваль танців та пісень країн Євросоюзу.
Ідея організувати шкільний конкурс «Євробачення» виникла ще минулого року. Тоді луцька гімназія №4 і стала організатором конкурсу на базі їхньої школи, в якому брали участь представники Шкільних Європейських Клубів міста та учні гімназії. Таким чином, були представлені традиції 25 країн-членів Європейського Союзу. Тепер «Євробачення» презентує вже 27 країн, що відповідає кількості шкіл нашого міста, і буде присвячений Дню Європи, як захід, включений до загальноміської Програми Днів Європи у Луцьку. Організаторами цьогорічного свята є – Центр Європейської Інформації (ЦГМОВ «Наша Справа»).
Дитяче бачення культури Європи особливе… Воно сповнене яскравими враженнями, хвилюванням, різнобарв’ям кольорів та смаків, поєднанням якоїсь загадковості і щирої гостинності. Здається лише діти можуть передати ті родзинки кожної традиції, які зачіпають душі дорослих.
Ми, українці, маємо багату культуру, героїчну історію, молоду і різноманітну країну, але чи знаємо ми про тих, в чиє середовище прагнемо?  Доки політики вирішують надокучливі державні проблеми, нам варто просто розширювати власні знання та світогляд.
Тому ми маємо чудову нагоду вирватися зі звичного потоку буденності і потрапити у інший вимір, де протягом дня пануватиме лише любов, гармонія, мистецтво.
Прості перехожі та всі бажаючі зможуть долучитися до створення атмосфери європейського свята у рідному місті, адже заключним етапом фестивалю стане парадний хід учасників усіх акцій Дня Європи та гостей від Театрального майдану до Замкової площі. На вхідних вежах Замку Любарта будуть опущені Прапор України та Прапор Європейського Союзу під музику гімну ЄС. Після цього відбудеться концерт класичної музики, а також церемонія нагородження фестивалів та конкурсів дипломами й цінними призами.
Кому не байдуже – приходьте, запрошуйте друзів, рідних, отримуйте насолоду від тепла оточуючих, додавайте позитивного настрою, адже підвищуючи особистий рівень культури, ми розвиваємо свою державу, покращуємо власне життя.

Прес-служба
Центру Європейської Інформації у м. Луцьку

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 785 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0