Головна » 2008 » Червень » 10 » Міжнародна конференція «Політична трансформація НАТО та стратегія подальшого розширення. Виклики та перспективи для України»
07:03
Міжнародна конференція «Політична трансформація НАТО та стратегія подальшого розширення. Виклики та перспективи для України»
Міжнародна конференція «Політична трансформація НАТО та стратегія подальшого розширення. Виклики та перспективи для України», організатором якої виступає Центр європейських та трансатлантичних студій, відбудеться в м. Києві 12 червня 2008 року в рамках відповідного проекту за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Партнером реалізації проекту виступає Благодійний Фонд «Місія інтелектуальних ініціатив».

Головною метою проведення конференції є вироблення теоретичних та практичних рекомендацій з метою відповідності євроатлантичних устрімлінь України початку імплементації нової стратегії розширення Альянсу на тлі ключових тенденцій в політичному розвитку НАТО як єдиного механізму безпекової взаємодії в трансатлантичному середовищі.
Програма міжнародної конференції передбачає сконцентрувати роботу за наступними пріорітетними напрямками:

- НАТО: стратегічні сценарії майбутнього
- Кардинальна зміна природи та місій НАТО та перспективне членство України
- Альянс: пошук стратегічного консенсусу та стратегія майбутнього розширення – виклики для України
- Нова Стратегічна Концепція НАТО та євроатлантичний вимір України
- Чи стане концепція «Глобального Партнерства» підтримуючою для євроатлантичних устрімлінь України?
- Критерії майбутнього членства як передумова для успіху майбутнього розширеня: «за» і «проти»
- Останні хвилі розширення, інтеграція «новачків» та синдром «відсутності солідарності»
- Після Бухарестського Самміту НАТО та на шляху до ювілейного Самміту-2009. Уроки для України

В роботі конференції візьмуть участь українські фахівці, які опікуються євроатлантичною інтеграційною проблематикою, представники Секретаріатів Президента України та Кабінету Міністрів України, Міністерства оборони, Міністерства закордонних справ, РНБОУ, Національного Центру з питань євроатлантичної інтеграції України, Місії України в НАТО, Представництва НАТО в Україні, депутати Верховної Ради України відповідних комітетів, аналітики, експерти, представники ЗМІ.

На конференції заплановані виступи представників Празького Інститу безпекових студій, Дослідницького Центру Словацької Асоціації зовнішньої політики, Національної школи політичних студій та публічної адміністрації (Бухарест, Румунія), Близько-Східного Технічного Університету (Анкара, Туреччина) та інших.

Конференція проходитиме в приміщенні Президії Національної Академії Наук України за адресою - вул. Володимирська, 55, 3-й поверх.

Початок роботи о 9 годині 30 хвилин, початок реєстрації о 8 годині 30 хвилин.

Контактні телефони:

+ (380) 44 454 11 56, 8 067 681 95 82
e-mail: europekolomiyets@ukr.net (Коломієць Олексій)

+ (380) 95 571 01 33, e-mail: muvitalii@meta.ua (Мартинюк Віталій)
 
Олексій Коломієць | Центр європейських та трансатлантичних студій
Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 737 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0