Головна » 2008 » Червень » 25 » “Міжнародний кур’єр” запрошує до участі в унікальному фотоконкурсі"СВІТЛО й ТІНІ"
14:06
“Міжнародний кур’єр” запрошує до участі в унікальному фотоконкурсі"СВІТЛО й ТІНІ"

Міжнародний фотоконкурс на призи Національної Спілки журналістів, Всеукраїнського клубу "Журналіст-міжнародник" та редакції газети «Міжнародний кур’єр»

Участь у Міжнародному фотоконкурсі «Світло й тіні» можуть брати усі бажаючі - як професіональні фотомайстри, так і аматори. Журі конкурсу розгляне ті роботи, які прийдуть на адресу редакції щотижневика «Міжнародний кур’єр» до 1 грудня включно (за поштовим штемпелем).

Умови конкурсу прості.

Він проходитиме у двох розділах - для аматорів і для професіоналів. Переможців конкурсу жюрі визначить у таких номінаціях:

- зарубіжний фоторепортаж ( розповідь про цікаву подію, яка відбулася під час Вашого перебування за кордоном );

- «Міста» ( фотозарисовки про життя мешканців великих і маленьких міст Європи, Америки, Азії та Африки );

- «Природа» ( фотозарисовки про тваринний світ матінки-Землі, пейзажі );

- «Гумор», тобто, гумористичні етюди.

За підсумками конкурсу наша газета спільно з нашими діловими партнерами організує у Києві фотовиставку, на якій ми і представимо кращі роботи. Ну, і - основне. Переможці конкурсу отримають грошові нагороди і цінні призи – за перші три місця у конкурсі професіоналів майстри отримають по 1000 гривень, а у «змаганні» аматорів - по 500 гривень.

Свої роботи Ви можете надсилати поштою, на адресу: 03150, Київ-150, а/с 313. або на електронну адресу нашого видання: info@intercourier.com.ua

Примітка. У конкурсі беруть участь підбірки фотографій на певну тему - не менше трьох знімків у форматі (JPEG, TIFF, не меньше 300 dpi).
 
Категорія: Конкурси та вікторини | Переглядів: 947 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0