Головна » 2008 » Серпень » 26 » Навчальні курси в рамках проекту «Розбудова демократії та можливостей державної служби України»
16:54
Навчальні курси в рамках проекту «Розбудова демократії та можливостей державної служби України»
Національний університет «Києво-Могилянська Академія», Міжнародний фонд «Відродження КМА» та Корпорація «Telenor» мають честь запросити державних службовців, представників громадських організацій, викладачів та студентів вищих навчальних закладів на навчальні курси в рамках проекту «Розбудова демократії та можливостей державної служби України», що здійснюватиметься у 2008-2009 рр.
 
 
Завдяки підтримці Головного управління державної служби України навчання на курсах проекту може бути зараховане державним службовцям як підвищення кваліфікації. По закінченні навчання слухачі отримають офіційний сертифікат.

            Навчання відбуватиметься за адресою: м. Київ, вул. Сковороди, 2, корпус 1,  аудиторія 1-310 з 9.00 до 19.00 з четверга по суботу включно. Кожний курс складається з двох модулів по 3 дні кожний з перервою (2-3 тижні). Під час навчання слухачам буде запропоновано три майстер-класи: «Державна служба в Україні», «Психологія управлінської діяльності» та «Технологія написання аналітичного документа».  Графік проведення занять, анотації курсів та анкета додаються.

Протягом навчання слухачі будуть забезпечені обідами та кавою/чаєм. На жаль, ми не маємо змоги надавати житло та відшкодовувати будь-які витрати слухачів, пов'язані з приїздом до Києва та перебуванням.

Для участі в курсах необхідно надіслати заповнену анкету на електронну адресу project310@ukma.kiev.uaне пізніше, ніж за два тижні до початку навчання в рамках кожного курсу. Анкети, надіслані з запізненням, розглядатися не будуть. Результати відбору анкет будуть повідомлені протягом двох днів електронною поштою або телефоном.

Наші координати:

Проект «Розбудова демократії та можливостей державної служби в Україні».

вул. Сковороди, 2, корп. 1, ауд. 310. м. Київ, 04070.
Контактна особа: Юлія Дмитришин.
Тел. (044) 425-40-49.
Електронна пошта: project310@ukma.kiev.ua

Дякуюємо за надану інформацію Андрієві Мартишку!

Категорія: Стажування | Переглядів: 790 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0