Головна » 2008 » Серпень » 29 » Щорічний молодіжний форум Фонду Народонаселення ООН
20:59
Щорічний молодіжний форум Фонду Народонаселення ООН

Фонд Народонаселення ООН (ФН ООН) в рамках Програми ФН ООН в Україні в період з 5 по 8 жовтня 2008 року проводить щорічний молодіжний форум на базі Будинку Творчості "Актор".

Будинок Творчості “Актор” знаходиться за адресою: м. Ялта, вул. Дражинського, 35.

Мета форуму: підвищення активності молоді в профілактиці негативних явищ (наркоманії, інфекцій, що передаються статевим шляхом, ВІЛ/СНІДу); стимулювання участі молоді в розробці молодіжної політики та програм з питань збереження здоров’я та формування безпечної поведінки, а також представлення набутого досвіду, результатів роботи, проведеної молоддю протягом року, та розробка концепцій для подальшої роботи.

У разі зацікавленості з боку Вашої організації, Вам необхідно заповнити анкети та надіслати їх на електронну адресу: logay@unfpa.org не пізніше 20 вересня 2008 року.

Кількість рекомендованих учасників від однієї організації не повинна перевищувати чотири особи (бажано враховувати гендерний баланс). Вік учасників не повинен бути старше ніж 24 роки.

ФН ООН забезпечує учасників проживанням та харчуванням, а також відшкодовує вартість проїзду автобусом або потягом (класом не вище «купе») та вартість проїзду за маршрутом Сімферопіль-Ялта.

Цей лист не є запрошенням до участі у форумі, офіційне запрошення буде відіслане на електронну адресу ВУЗу або організації вказану в анкеті.

Контактна особа: менеджер проекту Рустам Логай

тел: (044) 332-81-16; факс: (044) 221-13-01; ел.пошта: logay@unfpa.org
 
Фонд Народонаселення ООН (ФН ООН) - www.unfpa.org.ua
 
Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 774 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0