Головна » 2008 » Жовтень » 22 » Всеукраїнський конкурс студентських робіт з виборчого права
11:10
Всеукраїнський конкурс студентських робіт з виборчого права

Українська молодіжна фундація політико-правових досліджень «МАТЕЗІС», ВМГО «Національний молодіжний правничий Союз» ОГОЛОШУЮТЬ про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з виборчого права, присвяченого черговій позачерговій виборчій кампанії в Україні.

До участі у Конкурсі запрошуються студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України.

Ваша творча робота у формі есе (нарису) або наукової роботи має розкривати одну з таких тем:

1. Оптимальна виборча система для України: проблема вибору або «труднощі перекладу».

2. Безпосереднє народовладдя: проблеми і перспективи впливу народного волевиявлення на внутрішню політику держави та її роль у міжнародних зносинах. Російсько-український та україно-американський контекст.

3. За яких умов вибори в Україні зможуть стати ефективним інструментом впливу народу на своїх обранців та реальною гарантією конституційних прав громадян на участь в управлінні державними справами?

4. Законодавча регламентація процесу виборів в правових реаліях сучасної України та виборчі традиції зарубіжних країн: порівняльно-правовий аспект. 

 

Ваша робота повинна відповідати проблематиці та обраній темі Конкурсу, бути викладеною у формі твору-есе або наукової роботи, містити самостійне дослідження та власний політико-правовий аналіз окресленої проблеми.

Мова конкурсної роботи: українська або російська (на вибір учасника).

Обсяг роботи: від 12 000 до 20 000 друкованих знаків (з урахуванням пробілів).

Робота повинна складатися з титульного листа (на якому необхідно вказати назву роботи відповідно до обраної теми, ПІБ конкурсанта, навчальний заклад, спеціальність, курс, посаду і місце роботи (якщо працює), поштову адресу (із обов’язковим зазначенням поштового індексу), контактні телефони, E-mail), власне тексту роботи, а також переліку використаної літератури. Будь-які посилання на першоджерело робити у вигляді посторінкових зносок. До роботи бажано додати своє фото в електронному форматі (для публікації на сторінках сайту, а також у збірнику наукових праць та періодичному виданні).

Враховуватиметься актуальність поданого матеріалу, глибина дослідження проблеми, аргументованість наведених суджень та логіка викладу.

Для участі у Конкурсі конкурсну роботу необхідно надіслати не пізніше 1 грудня 2008 року (включно) на адресу електронної пошти mathesis@ukr.net.

 

Результати Конкурсу будуть оголошені до дня виборів, 14 грудня 2008 року. Переможці будуть нагороджені дипломами і грошовими преміями:

За І місце: 3000 грн.

За ІІ місце: 2000 грн.

За ІІІ місце: 1000 грн.

Усі учасники Конкурсу незалежно від результатів одержать сертифікати про участь у Конкурсі. Кращі роботи будуть опубліковані.

З будь-яких питань щодо умов Конкурсу звертайтеся за адресою електронної пошти mathesis@ukr.net або шукайте їх на офіційному сайті www.mathesis.org.ua
Категорія: Конкурси та вікторини | Переглядів: 823 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0