Головна » 2008 » Листопад » 18 » Міжнародний молодіжний обмін у Німеччині
21:01
Міжнародний молодіжний обмін у Німеччині

До уваги охочих взяти участь в міжнародному молодіжному обміні, який відбудеться в лютому 2009 року біля м. Хіршлух, Німеччина. Протягом 10 днів 40 молодих людей із чотирьох європейських країн – Німеччини, України, Польщі та Росії – будуть працювати над темою «Схід/Захід – від конфлікту до взаємоповаги».

Ми спробуємо розібратись звідки береться це протиставлення сходу та заходу всередині однієї країни та між європейськими народами. Причини виникнення стереотипів будемо також розглядати і у історичному контексті.

Одноденна екскурсія в Берлін – місто, яке майже протягом півстоліття було символом поділу світу на схід та захід, – допоможе осягнути масштаби та наслідки такого протистояння.

Крім дискусій та презентацій, методами, які учасники будуть використовувати задля вираження свого ставлення до теми проекту, а також задля пошуку спільного рішення, стануть театр та фотографія. Навчати цим видам мистецтва будуть професійні викладачі.
Результатами стануть театральна вистава та фотовиставка, які будуть презентовані місцевій громаді наприкінці проекту.

Також у програмі обміну – національні вечори, спортивні змагання, екскурсії та інші культурні заходи.

Вимоги до учасників проекту:
- 20-25 років;
- Можливість спілкуватися англійською;
- Зацікавленість у темі проекту;
- Активність, енергійність, креативність;
- Відкритість до міжкулькурного спілкування та співпраці.

Організатори покривають учасникам проживання, харчування, витрати на заходи проекту, вартість візових послуг, а також 70% вартості проїзду.

Для участі у проекті надсилайте не пізніше 28 листопада 2008 року заповнену анкету учасника (у додатку) за електронною адресою info@eu.sumy.ua (тема листа – “East-West application”). У зв’язку з тим, що кількість учасників обмежена, організатори будуть звертати увагу на дату отримання анкети.

Партнери із України – СМГО «Центр європейських ініціатив» (www.eu.sumy.ua).
 
Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 834 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0