Головна » 2008 » Грудень » 4 » Національна асоціація фахівців з європейської інтеграції запрошує до співпраці викладачів та дослідників з областей України
23:00
Національна асоціація фахівців з європейської інтеграції запрошує до співпраці викладачів та дослідників з областей України
Українська асоціація європейських студій, яка реалізує ряд масштабних проектів у галузі євростудій і нещодавно провела свій ІІ Конгрес, запрошує викладачів та дослідників євроінтеграції з областей України до партнерства, членства в Асоціації та участі в її проектній, експертній і науковій діяльності.
Всеукраїнська громадська організація "Українська асоціація європейських студій" (УАЄС) була створена у 2006 році за ініціативи учасників ряду міжнародних семінарів і конференцій з євростудій, які проходили у 2005-2006 роках за підтримки Європейської Програми Міжнародного фонду "Відродження".
 
На момент реєстрації Міністерством Юстиції України в лютому 2007 року, УАЄС мала осередки в більшості областей України, кількість яких продовжує зростати. До Асоціації входять викладачі та дослідники європейської інтеграції, членами УАЄС також є представники проєвропейського громадянського суспільства, які реалізують проекти неформальної освіти в галузі євростудій, підтримують розвиток євроклубівського руху, надають експертну підтримку євроінтеграційним процесам на національному, регіональному та місцевому рівнях.
 
У зв’язку з прийняттям державних цільових програм у сфері євроінтеграції на 2008-2011 роки та початком реалізації Асоціацією нових проектів, УАЄС активізує кампанію із залучення нових перспективних членів і партнерів.

Серед досягнень УАЄС за минулий рік – успішна реалізація проектів за підтримки Європейської програми МФ "Відродження" – з консультування української урядової делегації на переговорах з Європейським Союзом щодо нової базової угоди, проведення Української школи європейської інтеграції на базі Національної академії державного управління при Президентові України, а також ІІ Всеукраїнського Конгресу євростудій (спільно з Британською Радою в Україні).
 
Асоціація перемогла у глобальному конкурсі проектів за Програмою Європейського Союзу ім. Жана Моне, виграла тендер Представництва Єврокомісії в Україні на реалізацію в 2008-2009 роках загальнонаціонального проекту "Підтримка мережі Євроклубів України".
Президентом УАЄС є проф. Роман Петров, доктор філософії Лондонського Університету, Віце-президентом є Сергій Загороднюк, к.н.держ.упр., Начальник управління організації фундаментальних та прикладних досліджень Національної академії державного управління при Президентові України.
 
До Правління та Наглядової Ради УАЄС входять найвідоміші фахівці та експерти з європейських студій в Україні. УАЄС представлена в Громадській експертній раді при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС, активно співпрацює з Координаційним бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Кабінету Міністрів України, міністерствами та відомствами, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в сфері своєї компетенції.

Умови вступу до УАЄС є прозорими, а сплата будь-яких внесків, згідно рішення Загальних Зборів, здійснюється на добровільних засадах.

Детальна інформація розміщена на Інтернет-сайті УАЄС: www.eustudy.at.ua , в розділі "Членство". За додатковою інформацією запрошуємо звертатись до Аліме Асанової, виконавчого директора УАЄС, за тел.: +38 (099) 429 80 98, europa.org.ua@gmail.com .
Категорія: Повідомлення | Переглядів: 715 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0