Головна » 2008 » Грудень » 11 » "Європейська Валіза"
22:55
"Європейська Валіза"

Із задоволенням повідомляємо, що командою Української мережі європейських клубів (проект ВГО "Українська асоціація європейських студій") готується набір матеріалів для проведення заходів Євроклубами-членами мережі.
Передбачається, що зазначений набір матеріалів – "Європейська Валіза" – буде складатись з найбільш необхідних, але почасти недоступних для більшості євроклубів, речей:
1) Прапорів ЄС (великого розміру);
2) Прапорів країн-членів ЄС (великого розміру);
3) Прапорців країн Європи та світу (маленького розміру).
4) Методичних матеріалів щодо заходів для молоді – ігор "Євробінго", "Два міста", рольової гри "Формування майбутнього Європи" тощо;
5) Канцелярського приладдя для тренінгу (стікери, маркери, скотч, тощо).
Усі матеріали будуть надаватись за умови обережного поводження з ними, а також обов’язкового повернення після завершення заходу.
Подати заявку на використання "Європейської Валізи" зможуть Євроклуби, що відповідають наступним вимогам:
• надали повну інформацію до Бази даних,
• постійно інформують Мережу про свою діяльність,
• запрошують на свої заходи євроклуби з інших областей України,
• надсилають методичні матеріали щодо проведення європейських заходів, які вони розробили та використовують в своїй діяльності,
• керівник (опікун) є членом Української асоціації європейських студій.
Заявка подається принаймні за 2 тижні до заходу і заповнюється за формою:

Назва Євроклубу, 
е-пошта 
Відповідальна особа,
моб. тел 
Назва заходу,
мета проведення  
Кількість учасників 
Дати проведення 
Запрошені євроклуби з інших областей України

До заявки необхідно додавати (як окремі додатки .doc) більш детальну інформацію про захід, умови участі, інші матеріали, що обґрунтовують важливість заходу. Після проведення заходу обов’язкове оперативне надання короткого звіту / прес-релізу (в форматі .doc), разом з фотоматеріалами (.jpg). Пропонуємо також кожному клубу, що використовує ЄвроВалізу, робити до неї свій внесок – залишати для наступних користувачів свої матеріали, сувеніри, наліпки, значки тощо.
Усі заявки будуть розміщуватись на Інтернет-сайті Української мережі євроклубів. Якщо різні заходи будуть припадати на однакові дати, пріоритет матиме заявка, яка надійшла раніше (якщо заходи однакого рівня), або захід, де беруть участь більше євроклубів з інших областей України (якщо різного рівня).
Заявки з додатками просимо надсилати на пошту: euroclub.org.ua@gmail.com з поміткою "EuroBox". Заявки будуть розміщуватись на сайті www.euroclubs.at.ua у відповідному розділі. Запрошуємо звертатись з питаннями та пропозиціями.

Щиро Ваш, Сергій Штукарін euroclub.org.ua@gmail.com

Категорія: Гранти, фінансування | Переглядів: 797 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0