Головна » 2009 » Січень » 17 » Конкурс есе під назвою: «Я - Обама: 10 кроків у зовнішній політиці"
12:25
Конкурс есе під назвою: «Я - Обама: 10 кроків у зовнішній політиці"

У рамках святкувань свого 5-річчя, Ліга політологів міжнародників «ДИПКОРПУС» спільно з Інформаційно-ресурсним центром Посольства США в Україні та Американською бібліотекою оголошує конкурс есе під назвою: «Я - Обама: 10 кроків у зовнішній політиці».

Конкурс присвячений обранню 44-м Президентом Сполучених Штатів Америки Барака Обами – найнеординарнішого лідера сучасності.
Від зовнішньої політики Білого Дому вже протягом довгого часу залежить доля багатьох держав світу. Обама виграв одні з найважчих виборів за усю історію США. Тепер увесь світ чекає від нього змін і наврядчи можна знайти людину, яка буде байдужою до того, яку саме зовнішню політику буде впроваджувати Вашингтон у найближчі роки.
Україно-американські відносини останніх років можна охарактеризувати як дружні та стабільні. Наша країна стала на шлях розвитку демократії і є лідером у розвитку демократичних процесів серед країн колишнього СРСР. Саме тому зовнішня політика США також відіграє неабияку роль у житті нашої держави.
Ми пропонуємо студентам-міжнародникам, а також усім, хто цікавить міжнародними відносинами уявити себе новообраним лідером найвпливовішої держави світу та викласти у формі есе свої думки та пропозиції щодо розвитку зовнішньої політики Сполучених Штатів Америки під керівництвом Барака Обами.

Вимоги до написання есе:
Мова: українська, російська, англійська.
Об’єм есе: не менше 500 слів.
Останній термін подачі есе: 20 січня 2009 року, 13:00.

Конкурс триватиме з 22 грудня 2008 року по 20 січня 2009 року – дня інавгурації Барака Обами на пост Президента США. Надсилайте свої есе на електронну адресу: dipcorpus-kyiv@ukr.net з поміткою «Конкурс есе».
Найкращі роботи будуть нагороджені цінними книжками та публікаціями від Інформаційно-ресурсного центру Посольства США в Україні, а також опубліковані у ЗМІ. Церемонія нагородження відбудеться 30 січня 2009 року у Києві у приміщенні Американської бібліотеки за участю представників Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.  
Ліга «ДИПКОРПУС» заохочує усіх міжнародників взяти участь у конкурсі! Ваша думка надзвичайно важлива для розвитку сучасних міжнародних відносин!
 
 
Контакти Оргкомітету конкурсу есе:
адреса: а/с 489-в, м. Київ-1, 01001
тел.: + 38 (066) 42-42-802 ; + 38 (097) 380-64-86
сайт: www.dipcorpus.at.ua   
e-пошта: dipcorpus-mdgu@ukr.net
ICQ:  484294679
Категорія: Конкурси та вікторини | Переглядів: 834 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0