Оргкомітет з підготовки та проведення фінальної частини Чемпіонату Європи серед юнаків до 19 років оголошує набір молоді віком від 18 до 35 років волонтерами для участі в турнірі Євро-2009 в містах Донецьку та Маріуполі.
Ви зможете претендувати на посаду волонтера ЄВРО-2009, що забезпечить вам шанс стати причетними до свята, інтерес до якого зростає з кожним днем.
Основні вимоги до волонтерам: - Вік кандидата на 1 липня 2009 року має бути 18 років і вище, - Гарне знання іноземних мов (пріоритетно - англійська, французька, німецька), - Можливість працювати волонтером протягом турніру і деякий час в ході підготовчого етапу та професійного навчання до проведення турніру, - Кандидат повинен бути відповідальним, мотивованим, комунікабельним, - Кандидат повинен вміти швидко реагувати у разі виникнення нестандартних ситуацій і не мати проблем із законом.
Час проведення турніру з 21 липня по 2 серпня 2009 року - міста Донецк і Маріуполь.
Заповнені анкети приймаються до 15 березня 2009 року.
Тільки разом ми зможемо успішно організувати і провести футбольний турнір і залишити найяскравіші і незабутні враження в пам'яті гостей та жителів Донецька та Маріуполя!
|