Головна » 2009 » Березень » 5 » Новий конкурс проектів з питань прав людини 2009 року!
20:39
Новий конкурс проектів з питань прав людини 2009 року!
Німеччина цього року знову надає підтримку проектам з питань прав людини по всьому світу. Минулого року Посольство Німеччини в Україні підтримало чотири проекти з питань прав людини на загальну суму 65 000 євро. Опираючись на успішний перебіг, у 2009 році знову надаватиметься підтримка проектам з питань прав людини.
Тематично, насамперед, мають бути порушені традиційні питання, тобто права жінок і дітей, покращення становища у сфері виконання покарань, національні меншини, свобода релігій, свобода медіа, праводержавність, свобода преси, але й також економічні, соціальні та культурні цільові напрямки, як от права на харчування, освіту, медичне забезпечення, житло тощо.


Важливою передумовою для відбору проектів є можлива співпраця з компетентними українськими органами.


Заявки можна подавати англійською мовою відтепер аж до 31 березня 2009 року. Прохання використовувати для цього зразок проектної заявки у форматі pdf. З огляду на процедуру відбору проект має розпочатися не раніше 1 травня 2009 року. Можливий пізніший початок. Проте загальний проект має бути завершений не пізніше 31 грудня 2009 року.


Проектна сума становить у середньому від 20 000 до 30 000 євро. Однак можлива також участь і менших проектів.


Контакні особи: Крістіане Гульманн та Лусіа Ґрюніх
 
Категорія: Гранти, фінансування | Переглядів: 629 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0