Головна » 2009 » Березень » 6 » Конкурс дитячого малюнку на тему ґендерної рівності
17:55
Конкурс дитячого малюнку на тему ґендерної рівності
Європейський Союз запрошує українських дітей взяти участь у конкурсі дитячого малюнку на тему ґендерної рівності "Жили собі хлопчик і дівчинка, і без них двох не було б уже більше світу…"
 У Міжнародний жіночий день 8-го березня, третій рік поспіль, Європейська Комісія розпочинає міжнародний конкурс дитячого малюнка на тему ґендерної рівності під патронатом Бельгійської принцеси Матильди. Конкурс пропонує дітям з усього світу зобразити своє бачення ґендерної рівності. Діти з країн ЄС оберуть два малюнки від кожного регіону країн-учасниць, а переможці отримають цінні призи у розмірі 1000 Євро.


«Захист прав жінок та залучення жінок до процесу ухвалення рішень є основними принципами роботи Європейського Союзу у всьому світі. Де б ми не працювали, ми беремо до уваги права жінок. Захист та повага до прав жінок у всьому світі є нашою метою, а залучення дітей до цього процесу є інвестуванням у майбутнє», - сказала пані Беніта Ферреро Вальднер, Комісар Європейської Комісії з питань зовнішніх зносин та Європейської політики сусідства.


До 15-го травня діти віком 8-10 років можуть надсилати свої малюнки, ілюструючи своє бачення ґендерної рівності. Далі журі, що складатиметься з дітей з усієї Європи, обере два малюнки від кожного регіону. Переможці отримають цінний приз - 1000 Євро. Малюнок переможця буде включено до буклету, що розповсюджуватиметься серед шкіл країн-учасниць. У листопаді 2009 року у Марокко відбудеться виставка малюків всіх переможців.


Популяризація ґендерної рівності та залучення жінок до процесу ухвалення рішень є однією з восьми Цілей Розвитку Тисячоліття, що є фундаментальною частиною політики розвитку та допомоги Європейського Союзу. З нагоди Міжнародного жіночого дня 2007, Європейським Союзом вперше було започатковано конкурс дитячого малюнка на тему ґендерної рівності серед дітей всього світу. З того часу майже 60 000 дітей з усіх куточків світу віком 8-10 років взяли участь у конкурсі, серед них понад 1500 - з України. Два роки поспіль українські школярі ставали переможцями Міжнародного конкурсу від регіону країн-сусідів ЄС.


Головні дати Конкурсу:

8 березня 2009: Початок Конкурсу по всьому світу

15 травня 2009: Закриття Конкурсу

23 червня 2009: Відбір малюнків переможців журі, яке буде складатися з європейських дітей за участі Бельгійської принцеси Матильди

25 листопада: Відкриття виставки малюків переможців у Марокко з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками

 

Загальна інформація та умови участі в конкурсі опубліковані на веб-сторінці Представництва Європейської Комісії в Україні: http://www.delukr.ec.europa.eu/picture_contest_2009/index.html

Додаткова інформація щодо Європейської політики стосовно ґендерної рівності: http://ec.europa.eu/europeaid/what/gender/

 

За додатковою інформацією про конкурс, будь-ласка, звертайтеся за тел. У Києві (044) 279-85-75, або ел. поштою t.veysov@fgl-energy.com, контактна особа – Тимур Вейсов.

Категорія: Конкурси та вікторини | Переглядів: 1446 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0