Головна » 2009 » Березень » 14 » Збірка „Місцеві програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді: Досвід 2008”
11:12
Збірка „Місцеві програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді: Досвід 2008”

З нагоди Року молоді в Україні, вперше на 962 сторінках зібрано місцеві цільові програми, спрямовані на соціальне становлення та розвиток молоді, майже з усіх регіонів країни. Це надасть молодим громадянам безпосередній доступ до їхніх можливостей, що надаються місцевою владою, а співробітникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування дасть змогу дізнатися про досвід своїх колег із інших областей.

На що саме йдуть бюджетні асигнування для молоді в кожній області, великих і малих містах, як обласні державні адміністрації та місцеві ради збираються вирішувати проблеми зайнятості та здоров’я, освіти та житла для молодих громадян і їхніх сімей - на ці та інші питання кожний читач може віднайти відповіді в програмі „свого” регіону - області чи міста.

На сайті Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді (http://ciacy.org.ua/) стала доступна збірка „Місцеві програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді: Досвід 2008”, що представляє обласні та міські цільові програми та заходи з реалізації державної молодіжної політики, що сприяють вирішенню регіональних і місцевих проблем молоді з боку органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, та може використовуватися для розробки нових і вдосконалення існуючих соціальних програм.

Одним із основних механізмів забезпечення реалізації стратегій і бачень соціально-економічного розвитку взагалі та молодіжного розвитку зокрема є на сьогодні розробка, затвердження та впровадження цільових програм на різних рівнях. Через них здійснюється нормативно закріплена необхідність планування та прогнозування, в нашому випадкові, надання соціальних послуг молоді, вирішення їхніх проблем на місцях, що потребують фінансування з Державного та місцевих бюджетів.

Існування проблеми на рівні регіону, вирішення якої потребує залучення бюджетних коштів, координації спільних дій місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, наявність у місцевому бюджеті реальної можливості ресурсного забезпечення виконання запланованих заходів дозволяють на рівні області, району, міста впроваджувати відповідні місцеві програми. Вони присвячені як комплексному вирішенню молодіжних проблем, так і реалізації заходів по окремих напрямах державної молодіжної політики - поліпшенню житлових умов, сприянню отриманню якісної освіти, залученню молоді на державну службу, підтримці молодіжних організацій тощо.

Видання розраховано на депутатів обласних, районних і міських рад, співробітників підрозділів місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування (державних адміністрацій, виконкомів), а також інших установ, що працюють із молоддю, представників організацій громадянського суспільства, зокрема, молодіжних громадських організацій, науковців, дослідників, журналістів, які цікавляться молодіжною проблематикою, а також небайдужу молодь.
Також Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді запрошує всіх зацікавлених із усіх регіонів України до участі в опрацюванні подальших випусків збірника, його можливому коригуванні, оновленому наповненні.

Збірка „Місцеві програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді: Досвід 2008”

Видання стало можливим у рамках діяльності Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді.

Джерело : http://www.civicua.org/text/news/view.html?q=1176827

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 663 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0