Головна » 2009 » Квітень » 4 » Всеукраїнський тур «Діалог між культурами – шлях до толерантності та демократії»
20:37
Всеукраїнський тур «Діалог між культурами – шлях до толерантності та демократії»
ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» проводить відбір учасників на Всеукраїнський тур «Діалог між культурами – шлях до толерантності та демократії» у 15 містах України (28 квітня – 3 травня 2009 р.).
Всеукраїнський тур «Діалог між культурами – шлях до толерантності та демократії» відбуватиметься з 28 квітня по 3 травня 2009 року у 15 містах України. Протягом тижня завдяки роботі 5 команд досвідчених тренерів (модераторів) Європейський молодіжний парламент проведе 15 дводенних сесій.

Цей проект охопить 5 регіонів України (3 міста у кожному регіоні): Донецьк, Луганськ, Харків; Полтава, Дніпропетровськ, Запоріжжя; Кривий Ріг, Кіровоград, Черкаси; Миколаїв, Сімферополь, Одеса; Вінниця, Тернопіль, Івано-Франківськ.

Метою даного проекту є презентація та популяризація діяльності Європейського молодіжного парламенту в Україні шляхом проведення дводенних сесій англійською мовою за зразком міжнародних сесій ЄМП, заохочення молоді до дискусій щодо шляхів вирішення спільних проблем України та Європейського Союзу, формування конструктивного і прагматичного ставлення молоді до європейської інтеграції України. Проведення даного проекту відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України та Представництва Європейської Комісії в Україні. Детальний графік проведення сесій – у додатку, а також на веб-сторінці організації (www.eyp-ua.org).

Критерії відбору:

- вік 16-20 років (та/або учні 10-11 класів, студенти 1-3 курсів);
- високий рівень володіння англійською мовою (робоча мова сесій – англійська);
- зацікавленість у вирішенні європейських питань, ініціативність та доброзичливість.

Кінцевий термін подання анкет на участь у Всеукраїнському турі ЄМП – 17 квітня 2009 р. (надсилати на inter.rail2009@eyp-ua.org або ж заповнити інтерактивну форму на веб-сторінці);

Аплікаційнa форма

Джерело: http://eu.prostir.ua/grants/233786.html

Категорія: Стажування | Переглядів: 620 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0