Головна » 2009 » Квітень » 14 » Всеукраїнська науково-теоретична конференція «Конотопська битва: міфи і реалії в східноєвропейській історії»
23:24
Всеукраїнська науково-теоретична конференція «Конотопська битва: міфи і реалії в східноєвропейській історії»

Кафедра історії України Інституту історичної освіти Національного педагогічного універстету ім. М. Драгоманова проводить Всеукраїнську науково-теоретичну конференцію «Конотопська битва: міфи і реалії в східноєвропейській історії» 12 - 13 червня 2009 р. м. Київ - місце Конотопської битви

Будуть працювати дві секції:

1. Передумови, хід і неоднозначність результатів українсько-російської війни 1658–1659 рр.
2.Україна в східноєвропейському просторі від Конотопської битви до сьогодення.

Для участі в конференції до 21 травня 2009 р. необхідно надіслати такі матеріали:

– заявку на участь у конференції;
– текст доповіді в одному примірнику (підписаному автором) та його електронний варіант.
Мають бути враховані відповідні вимоги ВАК України.  Обсяг до 0,5 авт. арк. ( 6 – 12 сторінок).

     
   Просимо надсилати заявку на участь у роботі конференції за адресою: 03037 м. Київ, вул. Освіти

6, кімн. 31 (кафедра історії України), Е-mаіl: kiu_npu@ukr.net


   Також ви можете скористатися реєстраційною формою для подачі заявки

http://www.iio.npu.edu.ua/index.php?option=com_wrapper&Itemid=153
  
    Відповідальний секретар Оргкомітету – к.і.н., викладач Невінчана Ірина Олександрівна, секретар Оргкомітету – Кінаш Костянтин. Контактні телефони 8 (044) 244-09-09 ( пон.- п'ятн. 8.00.-15.00), 8-063-599-39-31 (Костянтин).


   Планується видати збірник матеріалів конференції. Прийом ретельно вичитаних текстів, наукових доповідей, виконаних згідно з вимогами ВАК України, відбуватиметься до 21 травня 2009 р. із врахуванням наступних вимог: статті подаються в електронному варіанті на дискеті 3,5" у вигляді файлу в текстовому редакторі MS Word 7.0 або MS Word 97, де назвою файлу є прізвище автора. До дискети додається роздрукований варіант доповідей на папері формату А4, підписаний автором. Для студентів та аспірантів обов'язкова наявність візи наукового керівника. За точність цитування, наведення прізвищ, дат, посилань, граматичні та стилістичні помилки відповідальність несуть автори.


   Зверху сторінки подаються ім’я та прізвище автора, назва міста, назва статті, анотації українською та російською мовами, наприклад:--------------------------------------------------------------------------------
Володимир Борисенко
(м. Київ)


ПОГЛЯДИ М. П. ДРАГОМАНОВА НА ХАРАКТЕР ЗВ’ЯЗКІВ УКРАЇНИ І МОСКОВЩИНИ


   Розглядаються погляди М. П. Драгоманова на характер відносин між Україною і Московщиною, викладені ним у праці “Україна і Москва в історичних взаєминах” (Львів, 1937).
   Рассматриваются взгляды М. П. Драгоманова на характер отношений между Украиной и Московией, изложенные им в работе “Україна і Москва в історичних взаєминах” (Львов, 1937).

--------------------------------------------------------------------------------

Під час оформлення статті просимо чітко дотримуватися таких вимог:
1. Текст повинен бути набраний в Microsoft Word, гарнітура Times New Roman, через 1,5 інтервала, 14 кеглем; поля: ліве – не менше 30 мм, праве не мен. – 15 мм., верхнє, нижнє – не мен. 20 мм (до 30 рядків по 60 – 64 символи).
2. Посилання даються по наростаючій у квадратних дужках [1], [2], [3]...,  відповідно посилань у тексті в кінці статті подається література, яка має бути оформлена відповідно до сучасних вимог ВАК України.


    Увага! Матеріали, які надійшли після вказаного терміну, не відповідають тематиці конференції та вимогам ВАК України щодо оформлення статей, не будуть розглядатися. Для публікації доповіді обов'язкова участь у роботі конференції.
  
   Оргкомітет залишає за собою право відбору доповідей для участі у конференції. Матеріаликонференції планується надрукувати у фаховому виданні, затвердженому ВАК України з історичних наук.
   
    Планується поїздка на місце Конотопської битви
    Витрати, пов’язані з участю в конференції (проїзд) беруть на себе учасники.
   
   Реєстраційний внесок учасника конференції складає 100 гривень. Вартість публікації статті – одна сторінка 20 грн. Ці кошти необхідно переказати поштовим переказом на адресу: 03037, м. Київ-37, вул. Освіти 6, кімн. 31, Невінчаній Ірині Олександрівні до 21 травня 2009 р, або сплатити особисто за тією ж адресою

Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 771 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0