Головна » 2009 » Квітень » 17 » Cемінар «Погляд Естонії на євроатлантичне майбутнє України»
19:45
Cемінар «Погляд Естонії на євроатлантичне майбутнє України»
23 квітня 2009 року у м. Київ відбудеться семінар «Погляд Естонії на євроатлантичне майбутнє України», який пройде у рамках Перших євроатлантичних діалогів з молоддю, що їх започатковують організатори заходу: Інститут Євро-Атлантичного співробітництва та Естонська асоціація Атлантичного договору.
Даний захід покликаний дати поштовх інформаційній кампанії щодо НАТО серед молоді України та забезпечити системність такого роду зустрічей з метою  підвищення суспільної свідомості громадян України щодо Організації Північноатлантичного договору. Семінар розрахований на студентів провідних вузів Києва, серед котрих – майбутні політологи, фахівці з міжнародних відносин, історики, економісти, журналісти.

Питання, що виносяться на обговорення: посткомуністична трансформація та геополітичний вибір Естонії; естонсько-російські відносини в контексті євроатлантичної інтеграції Естонії; виконання Естонією ПДЧ: етапи, вартість, моніторинг; національна безпека України: пошук шляхів її гарантування; Україна – НАТО: міфи і реальність; від Щорічних цільових планів дій Україна-НАТО до Річних національних програм.

У роботі семінару візьмуть участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Естонія в Україні Ян Хейн, генеральний секретар Естонської асоціації Атлантичного договору Вікторія Пунга, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко та представники Міністерства закордонних справ України й Міністерства оборони України. Також програмою заходу передбачена відео-конференція з Міністром оборони Республіки Естонія Яком Авіксом.

З огляду на вищевказане запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у даному заході, який відбудеться 23 квітня 2009 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні Українського національного інформаційного агентства УКРІНФОРМ за адресою:  вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Просимо підтвердити вашу участь до  22 квітня 2009 року включно за тел. (044) 230 83 76, 230 81 78 або email: office@ieac.org.ua.

 Контактна особа: Наталія Сад, координатор проекту.

Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 645 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0