Головна » 2009 » Липень » 15 » Розпочато конкурс аплікантів на участь в стратегічній грі «Студентська республіка-2009».
22:48
Розпочато конкурс аплікантів на участь в стратегічній грі «Студентська республіка-2009».
Переможці конкурсу прийматимуть участь у стратегічній грі з такими ж правами, як і переможці регіональних етапів «Студентської республіки-2009» (студмери і депутати студмагістратів), окрім активного виборчого права. Тобто, переможець конкурсу прийматиме участь у стратегічній грі маючи право голосу, але не може бути обраним до Студентського парламенту або на посаду президента.
Крім того, переможці конкурсу отримають додаткову допомогу для більш ефективної участі в грі у вигляді НДЛМчиків.
Впевнений, що переможуть найкращі! У разі будь-яких питань пишіть, або телефонуйте мені особисто.

Хочу попередити, що колективні відповіді або використання авторитетних джерел неприйнятно. Такі анкети не прийматимуть участь у конкурсі. Обов’язковою є фотографія, яку потрібно вставити в анкету в указане місце.

Анкети, які мають незаповнені рядки не прийматимуть участь у конкурсі.

Переможці конкурсу визначаються відповідно до рішення Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2009.

Людина, яка не пройшла конкурсний відбір або не брала в ньому участь, не матиме права голосу на виборах до Студентського парламент у та на посаду Студентського президента.

Дед-лайн — 10 серпня 2009р. Анкету треба відправляти на е-мейл: studrespublika@bk.ru або факсом 8(044)5228298.

Довідки — Олександр Уриваєв, член Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2009, відповідальний за ігрову частину, 8-091-901-47-92; Uryvaeva.v@gmail.com 
 
Організатори: ВМГО "Студентська республіка" та Народно-демократична ліга молоді за підтримки мережі національних і місцевих організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство у справах сім'ї молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Український фонд миру (голова правління - Людмила Супрун).
Інформаційна підтримка: генеральний інформаційний партнер - телеканал "ТЕТ", аналітичний партнер - журнал "Эксперт", спеціальний радіо-партнер - радіо "Мелодія", музичний партнер - радіо "MfM", інформаційний партнер - журнал "Український Тиждень", інтернет-партнер - meta.ua.
 
 
Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 644 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0