Головна » 2009 » Липень » 24 » Онлайн гра "За хороші пристрої!"
19:14
Онлайн гра "За хороші пристрої!"
Рівненська громадська екологічна організація «Екоклуб» запрошує зіграти онлайн гру "За хороші пристрої!" та підписати петицію про те, щоб Україна обрала енергоефективні норми для побутових приладів.
Електроприлади, котрі ми використовуємо щодня - від електропрасок до комп'ютерів - споживають багато енергії і впливають на навколишнє середовище оскільки споживання енергії означає викиди парникових газів. Разом з тим, уже зараз існують технології, котрі дозволяють виготовляти електроприлади, що споживають значно менше енергії для виконання однакових функцій. Необхідно впровадити жорсткіші стандарти енергоефективності побутових приладів, якщо ми хочемо зберегти клімат і навколишнє середовище, а також знизити рахунки за електрику.

Держави члени ЄС можуть зробити це шляхом встановлення жорстких мінімальних стандартів для побутової техніки і електроніки через директиви екодизайну. Україна повинна долучитися і встановити аналогічні вимоги у національному законодавстві.

Аби об’єднати зусилля споживачів за ініціативи датської громадської організації Natuur EN Milieu була розроблена онлайн гра "За хороші пристрої!", що демонструє можливості ефективного використання енергії у щоденному житті. В Україні гру представляє Рівненська громадська екологічна організація «Екоклуб».

Зіграйте у гру, підпишіть петицію та підтримайте наші дії! http://ecoclub.ukrwest.net/game.html
 

Контакти
Андрій Мартинюк
Рівненська громадська екологічна організація «Екоклуб»
ecoclub@ukrwest.net
+380 362 237024
http://www.ecoclub.ukrwest.net/
 
Категорія: Повідомлення | Переглядів: 655 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0