Головна » 2009 » Серпень » 5 » Підтримка прав людини та демократичних принципів - новий конкурс Єврокомісії
22:11
Підтримка прав людини та демократичних принципів - новий конкурс Єврокомісії
Європейська Комісія в рамках програми "Європейського інструменту демократії та прав людини" започатковує конкурс для громадських організацій "Підтримка прав людини та демократичних принципів в рамках рекомендацій відносно Політики Євросоюзу щодо третіх країн з питань тортур та іншого жорстокого, негуманного або такого, що принижує, поводження чи покарання".
Зокрема, Європейська Комісія надаватиме грантову підтримку громадським організаціям, які працюватимуть на попередження та викорінення тортур і жорстокого поводження і/чи створюватимуть умови реабілітації для жертв. Попередження тортур та жорстокого поводження може включати лобіювання ратифікації відповідних міжнародних норм на національному рівні, впровадження механізмів моніторингу, створення кола державних службовців - правоохоронного, судового та медичного персоналу з метою захисту прав людини. Реабілітація включає не лише підтримку жертв через соціальну чи медичну допомогу, але й також юридичну допомогу з метою припинення безкарності.

Діяльність в рамках даного гранту може також включати лобіювання та моніторинг ратифікації міжнародних норм щодо попередження тортур на зразок Конвенції ООН проти тортур (UNCAT) та Додаткового протоколу до неї; проведення тренінгів для державних службовців з питань захисту прав людини; дослідження та публікації на дану тему; інформаційно-ознайомча діяльність; юридична підтримка; медична допомога та соціальна реабілітація тощо.

Бюджет проекту коливається між 200 тис. та 1,5 млн. євро та покриває близько 80% необхідних коштів, інші 20% повинні покриватися за рахунок інших джерел. Всі організації, які прагнуть подавати заявки на участь у конкурсі, та їхні партнери повинні бути зареєстровані в базі даних EuropeAid PADOR.
http://ec.europa.eu/europeaid/work/onlineservices/pador/index_en.htm

До розгляду приймаються лише концепції визначеного формату, які повинні бути надіслані до офісу Європейської Комісії у Брюсселі.

Кінцевий термін - 15 жовтня 2009 року.

Більш детальна інформація на сайті Єврокомісії https://webgate.ec.europa.eu/europeaid/online-services/index.cfm?ADSSChck=1249221937604&do=publi.detPUB&searchtype=QS&orderby=upd&orderbyad=Desc&nbPubliList=15&page=1&aoref=128815

Джерело: http://eu.prostir.ua/news/236328.html

Категорія: Гранти, фінансування | Переглядів: 632 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0