Головна » 2009 » Серпень » 6 » Конкурс грантів для громадських організацій України та Молдови, які працюють з жінками і для жінок
23:38
Конкурс грантів для громадських організацій України та Молдови, які працюють з жінками і для жінок
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс грантів для громадських організацій України та Молдови, які працюють з жінками і для жінок.
В умовах економічної нестабільності жіночі НУО стикаються зі скороченням фінансування, труднощами у пошуку підтримки для повноцінної роботи організацій, через що змушені звужувати або зупиняти свою діяльність. Але, з іншого боку, криза – шанс для змін. Ми впевнені, що жінки є рушійною силою, що спроможна нести зміни й позитив у свої громади, тому заохочуємо вас до участі в оголошеному конкурсі.

Мета конкурсу: сприяння діяльності жіночих організацій України та Молдови, спрямованої на захист прав жінок у кризових ситуаціях та просування їх інтересів на рівні місцевих громад, а також посилення участі жінок в процесі прийняття рішень та в політичному житті країни.

В рамках конкурсу підтримуватимуться проекти за такими пріоритетними напрямками:

1. Жінки змінюють себе й свої громади
Підтримка надаватиметься проектам, спрямованими на активізацію діяльності жінок і жіночих організацій у вирішенні нагальних проблем громад (як територіальної – міста, села, району міста, будинку тощо, так і за напрямками діяльності). Пріоритетними у даному напрямку є проекти, що передбачають втілення у життя практичної, конкретної ідеї з метою змінити ситуацію в громаді, позитивно вплинути на її розвиток. Тематика проектів не обмежується.

2. Допоможемо жінкам знайти вихід зі скрути
Проекти мають бути спрямовані на надання консультаційної й інформаційної підтримки та впровадження навчальних програм для жінок, які через певні обставини потрапили у критичну життєву ситуацію: домашнє насилля, безробіття, торгівля людьми, гендерна дискримінація й насилля тощо (проекти на поліпшення стану здоров’я або умов проживання окремих жінок або членів їхніх родин розглядатись не будуть).
Діяльність за проектом може передбачати: кампанії із захисту прав та лобіювання інтересів жінок, інформаційні кампанії, освітні програми, навчальні курси, організація дискусійних клубів та публічних заходів.

3. Жінки в політиці – шлях до змін
Проекти мають бути спрямовані на просування участі жінок у громадському та політичному житті, збільшення представництва жінок в органах законодавчої та виконавчої влади різних рівнів, посилення потенціалу та компетенції жінок, які працюють в органах влади, а також жінок, які готові та хочуть брати участь у політичному житті й прийнятті рішень. Проекти також можуть бути спрямовані на зміну громадської думки та усунення стереотипів щодо ролі жінок в політиці.
Діяльність за проектом може передбачати: кампанії із захисту прав та лобіювання інтересів жінок, інформаційні кампанії, освітні програми, навчальні курси, організація дискусійних клубів та публічних заходів.

Останній термін подання проектів – 18 вересня 2009 року .
Максимальний розмір очікуваного від УЖФ гранту — 5,000 доларів США .
Термін реалізації проекту – 4-6 місяців

Перевага надаватиметься проектам, що мають:

чітко визначену мету та детально розроблений план реалізації проекту;
реальні, послідовні і чітко визначені очікувані результати від реалізації проекту;
вплив на розвиток громади, в якій працює організація.
зважений бюджет та реалістичний термін виконання;
додаткові джерела фінансування.
Просимо звернути увагу:

на розгляд необхідно подати 7 друкованих примірників проекту (з підписами і печаткою) та електронний варіант проекту на адресу електронної пошти info@uwf.kiev.ua;
некомплектні проекти, а також ті, що надійдуть до УЖФ пізніше встановленого терміну, не розглядатимуться (дата відправлення на конверті має бути не пізніше останнього терміну подання проектів, тобто не пізніше 18 листопада); 
УЖФ не несе відповідальності за помилки поштових відділень у випадку не отримання проекту та очікує на проекти, надіслані поштою, не більше 7 календарних днів після останнього терміну подання проектів;
при реєстрації проекту апліканту видається або надсилається підтвердження про реєстрацію проекту з реєстраційним номером;
остаточне рішення УЖФ щодо проекту перегляду не підлягає;
причини відмови у підтримці проекту не повідомляються.
Прохання подавати проекти особисто або надсилати поштою (не використовуючи спецзв’язок) за адресою: вул. Артема, 79, офіс 38, Київ, 04050.

Аплікаційну форму можна отримати:

-- у додатку;
-- в офісі УЖФ;
-- на веб-сторінці УЖФ http://www.uwf.kiev.ua/ в розділі „Конкурси”.

Контактна особа:
Ірина Стратій, інформаційний консультант, ел.пошта: info@uwf.kiev.ua, тел. (044) 568 53 89
 

Контакти
Ірина Стратій
Український жіночий фонд
uwf@uwf.kiev.ua
+38 (044) 568 53 89
http://www.uwf.kiev.ua/
 
АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА


Джерело: http://gurt.org.ua/news/grants/3441/

Категорія: Гранти, фінансування | Переглядів: 655 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0