Головна » 2009 » Серпень » 21 » Школа аналітики для молоді Житомирської, Сумської та Чернігівської областей
19:54
Школа аналітики для молоді Житомирської, Сумської та Чернігівської областей
Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень запрошує активних молодих громадян з Житомирської, Сумської та Чернігівської областей взяти участь у «Школі аналітики».
Мета школи: покращити навички аналітичної діяльності у молоді північних регіонів України та підготувати регіональних фахівців-аналітиків. В рамках школи будуть висвітлені теми: «Громадська експертиза», «Соціологічні дослідження», «Економічна аналітика», «Політична аналітика», «Регуляторна політика».
Школа призначена для молодих людей віком 18-30 років, які активно і практично беруть участь в розвитку громадянського суспільства. При відборі учасників пріоритетними будуть заявки від: ? представників районних центрів, ? тих, хто може продемонструвати здатність винести практичну користь від школи на професійному рівні, використовувати отримані знання, навики і контакти. Школа аналітики буде проведена 19-23 вересня 2009 року.

Місце проведення – м. Чернігів. Організатори забезпечують учасників тренінговими матеріалами та харчуванням. Учасникам з інших міст також покриваються витрати на проїзд та проживання.

Для участі у конкурсному відборі потрібно заповнити анкету та надіслати її до 10 вересня 2009 року на адресу info@pfirs.org. Результати відбору будуть повідомлені до 15 вересня 2009 року.

Анкету можна знайти на сайті Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень.

Контактна інформація: Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень 14005 Чернігів, пр. Миру 68, оф. 916 тел. (0462) 661127 www.pfirs.org
e-mail: info@pfirs.org

Контактна особа: Вдовенко Юрій

Ініціатива Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень при підтримці National Endowment for Democracy

Контакти
Вдовенко Юрій
Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень
info@pfirs.org
+3804622661127
http://www.pfirs.org/
 
 
Джерело: http://gurt.org.ua/news/trainings/3650/

Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 592 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0