Головна » 2009 » Жовтень » 10 » Четвертний добір учасників Стипендіальної програми ”Завтра.UA”
22:03
Четвертний добір учасників Стипендіальної програми ”Завтра.UA”
З 1-го жовтня 2009 року Фонд Віктора Пінчука розпочинає четвертий конкурсний добір учасників Стипендіальної програми "Завтра.UA" - загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді.
Прийом документів та on-line реєстрацію відкрито на сайті програми за цим
посиланням до 31 жовтня 2009 року.
Згідно з регламентом участь в конкурсі можуть взяти всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ВНЗ 4-го рівня акредитації. Конкурсантам надана можливість подавати документи до участі як через повноважних представників по контактам з Програмою у своїх навчальних закладах, так і самостійно в on-line режимі на сайті програми.

Головна мета Програми - сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти України. Програма спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.

На сьогодні програма охоплює всі регіони України, а кількість Вищих навчальних закладів, що стали партнерами "Завтра.UA" за три роки існування, збільшилась з 11 до 60. За цей час стипендіатами програми стали понад 800 осіб.

Окрім виплати щомісячної стипендії розміром 942 грн протягом року, Фонд Віктора Пінчука також надає підтримку індивідуальним ініціативам стипендіатів, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер; залучає молодь до участі у спільних соціальних проектах; в рамках спеціальних заходів проводить зустрічі стипендіатів з провідними представниками зі сфери політики, бізнесу, культури, тощо...

Валерій Вакарюк, віце-президент Фонду Віктора Пінчука: "Ми з гордістю можемо
відзначити, що програма вже вийшла на повну проектну потужність. І наразі, окрім фінансової підтримки наших стипендіатів, ми продовжуємо мотивувати молодих людей до виявлення їхньої активної громадської позиції по відношенню до країни та суспільства. А одним із нововведень відбору цього року є те, що відтепер конкурсанти будуть отримувати ще й додаткові бали за участь у соціально-громадських проектах".

Джерело

Контакти

Фонд Віктора Пінчука
http://pinchukfund.org/zavtra/uk/

Джерело: http://gurt.org.ua/news/competitions/4318/

Категорія: Конкурси та вікторини | Переглядів: 630 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0