Головна » 2009 » Жовтень » 21 » Фонд Святослава Вакарчука “Люди Майбутнього” оголошує конкурс!
19:56
Фонд Святослава Вакарчука “Люди Майбутнього” оголошує конкурс!
Фонд Святослава Вакарчука «Люди Майбутнього» розпочинає безпрецедентний проект для українського студентства «Освіта Країною»
30 студентів стануть першими в Україні, хто апробує кращі світові практики академічної студентської мобільності, отримавши грант на двомісячне навчання в іншому ВНЗ країни.
Мета Проекту – впровадження кращих світових освітніх практик, адаптація їх до українських потреб та реалій. Мобільність студентів вищої школи є однією із засад та умов динамічного розвитку сучасного європейського освітнього простору. Вона дає можливість провчитись певний період в іншому вищому навчальному закладі, де готують фахівців аналогічної спеціальності із зарахуванням дисциплін (кредитів) та модулів. Студент отримує перспективи: - збагатитися досвідом, ідеями та навчальними технологіями, яких немає або недостатньо розвинуті в його університеті; - ознайомитися з іншою науково-освітньою школою; - налагодити професійну та міжособистісну комунікацію, створити систему довготермінових ділових, наукових та дружніх контактів; - пізнати інший соціокультурний регіон; - формувати активну життєву позицію та бажання до саморозвитку.

До участі у проекті “Освіта Країною” запрошуються студенти ІІ та ІІІ курсів вищих навчальних закладів будь-якої форми власності. Конкурсний відбір здійснюється Академічною Радою Проекту, до складу якої входять найавторитетніші українські науковці.

За результатами конкурсу Академічна Рада обирає 30 студентів-переможців, які отримують грант на двомісячне навчання (лютий-березень 2010 року) в одному з провідних університетів країни.

Імена переможців буде оголошено на церемонії нагородження, яка відбудеться у січні 2010 року в м. Києві. Проект реалізовується за підтримки волонтерів МО «Спілка ініціативної молоді». Заявки на участь у Проекті приймаються до 20 листопада 2009 р. Детальний опис Проекту, умови та інформацію про подачу необхідних документів можна прочитати у Положенні Проекту на сайті Фонду http://peopleofthefuture.org.ua/

Контакти

Оксана Гулійчук
Фонд “Люди Майбутнього”
press@peopleofthefuture.org.ua
(044) 494-48-94
http://peopleofthefuture.org.ua/
 
Категорія: Освіта, навчання | Переглядів: 778 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0