Головна » 2009 » Листопад » 20 » Конкурс на одержання грантів ділового партнерства
18:55
Конкурс на одержання грантів ділового партнерства
Конкурс на одержання грантів ділового партнерства ПНТП (ГДП ПНТП), що його проводять Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF) і Міністерство освіти і науки України (МОН), спрямований на підтримку партнерських відносин у галузі наукових досліджень і розробок (НДР) між компаніями і групами науковців з метою розвитку нових взаємовигідних комерційних можливостей.
Проекти ГДП ПНТП повинні мати НДР основною задачею, але включати також попередню оцінку ринку, аналіз потреб споживача, а також компоненти розвитку бізнесу. Пріоритетний розгляд у процесі відбору буде надано проектам, що продемонструють здатність приносити прибуток і залучати нових партнерів та джерела фінансування, відмінні від ПНТП. Усі цілі та результати проектів мають бути чітко визначені і допускати конкретну оцінку.

Проекти ГДП ПНТП повинні виконуватись не довше, ніж за 12 місяців. Кошти на реалізацію проектів надають CRDF та МОН, у загальній сумі до 24 000 доларів США на проект. Всі кошти повинні бути використані для покриття витрат наукової групи. Зважаючи на ціль Конкурсу на отримання Грантів ділового партнерства щодо розширення зв’язків науковців з бізнес середовищем, перевага буде надаватися новим партнерства а також проектам із принаймні 10%-ним грошовим внеском компанії партнера.
Повністю оформлені заявки мають бути подані англійською мовою - до CRDF через систему електронної подачі проектів на сайті CRDF (Electronic proposal Submission Web Site (EPS)), українською мовою - електронною поштою до офісу CRDF в Україні і у двох екземплярах в друкованій формі до Департаменту міжнародної співпраці і європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України не пізніше 18.00 місцевого часу 20 грудня 2009 року.

Контакти
Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF)
http://www.crdf.org.ua/GDP.htm
 
Джерело: http://gurt.org.ua/news/grants/4733/
Категорія: Гранти, фінансування | Переглядів: 651 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0