Головна » 2010 » Жовтень » 3 » ПЕРШІ МІЖНАРОДНІ ЧИТАННЯ З МІЖНАРОДНОГО ПРАВА ПАМ’ЯТІ П.Є. КАЗАНСЬКОГО
19:34
ПЕРШІ МІЖНАРОДНІ ЧИТАННЯ З МІЖНАРОДНОГО ПРАВА ПАМ’ЯТІ П.Є. КАЗАНСЬКОГО
 Одеса – 22-23 жовтня 2010 р.  - Для участі у пленарному засіданні читань запрошуються провідні науковці та практики з України та близького зарубіжжя, які мають вчене звання або науковий ступінь 
Перші міжнародні читання з міжнародного права імені професора Петра Євгенійовича Казанського присвячені пам’яті одного з найвідоміших юристів-міжнародників, життєвий та науковий шлях якого тісно пов’язані з Імператорським Новоросійським університетом.

Одна із найвідоміших праць П.Є. Казанського – «Всеобщие административные союзы государств», – була видана в Одесі та принесла професору славу провідного спеціаліста з міжнародного права. Він розглядав міжнародне право з нових позицій як право міжнародного управління, підкреслюючи, що в міжнародних відносинах поряд з державами беруть участь і так звані міжнародні спільності, під якими розумілися всесвітні християнські церкви та інші об'єднання індивідів. Виходячи з оригінальної в той час ідеї про єдність міжнародного публічного та міжнародного приватного прав, вчений вважав, що міжнародне право включає регулювання широкого кола різноманітних за характером правовідносин: між державами; державами і спільнотами; між державою і громадянином іншої держави; між фізичними особами, які є громадянами різних держав.
Професор П.Є. Казанський передбачав, що у ХХ столітті відбудеться суттєве збільшення кількості і зросте роль міжнародних договорів щодо охорони суспільних інтересів, або міжнародних адміністративних договорів. Розвиток інституційної системи адміністративних союзів та інших міжнародних об'єднань держав після Першої світової війни, створення Ліги Націй і ООН, створення системи спеціалізованих установ в рамках ООН підтвердило його бачення закономірностей розвитку міжнародного права.
У рік 65-річчя заснування Організації Об’єднаннях Націй, або, словами Казанського, Загального адміністративного союзу держав, запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в читаннях, що носять ім’я одного із найвидатніших вчених-міжнародників, професора Петра Євгенійовича Казанського.
Організаторами міжнародних читань ім. П.Є. Казанського є Кафедра міжнародного права та міжнародних відносин Одеської національної юридичної академії та Центр міжнародного права і правосуддя.

Інформація про участь
Учасникам необхідно до 14 жовтня 2010 року надіслати заявку на участь разом з матеріалами в електронному вигляді, відскановану копію квитанції з банку про сплату організаційного внеску учасника читань (тільки для осіб, які не приймають участь в пленарному засіданні читань) на електронну адресу conf.cilj@gmail.com. Отримані заявки будуть вивчатися експертною комісією. Заявка на участь у читаннях подається згідно форми, що додається.

Робочі мови заходу: українська, російська та англійська.

Основні тематичні напрямки конференції
 Актуальні питання теорії та історії міжнародного права;
 Міжнародне право прав людини;
 Право міжнародних договорів;
 Дипломатичне та консульське право;
 Право міжнародних організацій;
 Міжнародне кримінальне право;
 Міжнародне гуманітарне право;
 Міжнародне морське право;
 Міжнародне екологічне право;
 Міжнародне приватне право;
 Нові напрямки міжнародно-правового пошуку;
 Право Європейського Союзу.
 

Вимоги до оформлення тез
 Доповідь повинна бути виконана на актуальну тему, містити результати глибокого самостійного дослідження, її тези – грамотно написані і акуратно оформлені.
 Обсяг тез – до 3-ьох (для студентів), до 4-ьох (для аспірантів та молодих вчених), до 6-ти (для осіб, які мають вчене звання або науковий ступінь) сторінок при форматі сторінки А4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова;
 Поля: верхнє, нижнє та праве – 15 мм, ліве – 20 мм;
 Шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, стиль – Normal;
 Перший рядок – (шрифт напівжирний курсив, вирівняний по правій стороні) прізвище та ініціали автора; вчене звання або науковий ступінь (для осіб, які його мають); другий рядок – (шрифт курсив, вирівняний по правій стороні) навчальний заклад (подвійний абзац), або місце роботи;
 Наступний абзац – (шрифт напівжирний всі прописні, вирівняний по центру) назва доповіді;
 Далі йде текст тез, вирівняний по ширині з відступом зліва 10 мм
Назва файлу має відповідати імені та прізвищу учасника Читань латинською (наприклад, Koval_Ivan.doc). Тема повідомлення повинна містити ім'я та прізвище учасника з обов'язковою вказівкою "на Міжнародні читання ім. П.Є. Казанського".
 

N.B. Редакційна колегія залишає за собою право часткового редагування або відхилення матеріалу, який виконаний та оформлений з порушенням зазначених вище вимог!

Організаційний внесок
1. Організаційний внесок з учасника читань складає 100 грн. та використовується на часткове покриття витрат, пов’язаних із опублікуванням збірника тез доповідей учасників читань. Особи, які приймають участь в пленарному засіданні читань, не сплачують організаційного внеску. Іноземні учасники читань сплачують організаційний внесок безпосередньо перед початком роботи читань.
2. Усі витрати, пов’язані з перебуванням учасників на читаннях (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, яка їх відряджає. Оргкомітет надає допомогу у пошуку та бронюванні житла.
3. Організаційний внесок учасника читань сплачується на рахунок Центру міжнародного права та правосуддя: АТ Ерсте Банк, р/р 26005000021214, МФО банку 380009, Код ЄДРПОУ 36921346, призначення платежу: «За участь в конференції». Квитанція про оплату подається разом із заявкою та тезами доповіді організаційному комітету читань електронною поштою.
4. Збірник тез доповідей учасників читань буде видано до початку роботи читань.

Контакти
T: (097) 719-87-86; (063) 314-19-40; @: conf.cilj@gmail.com
 
 
_______________
З повагою
Мажарова Наталя
Прес-секретар Ліги студентів
Асоціації Правників України
моб. (050) 217 - 94 - 35
e-mail: nata.mazharova@gmail.com
www.ligauba.org.ua
 
 
Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 749 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 5.0/1