Головна » 2011 » Травень » 10 » Міжнародний конкурс серед старшокласників "EUROPA SECURA"
19:57
Міжнародний конкурс серед старшокласників "EUROPA SECURA"
Інститут Європейської Політики EUROPEUM (Чехія) та Донецький Молодіжний Дебатний Центр запрошують старшокласників до участі у міжнародному конкурсі з питань європейської безпеки, Європейського Союзу та НАТО "EUROPA SECURA".
Конкурс відбуватиметься в два етапи.
Перший етап пройде в Інтернеті і полягатиме у виконанні тесту, який міститиме питання з наступних сфер:
• Роль Європейського Союзу та НАТО у вирішенні конфліктів
• Загальні факти про Європейський Союз – історія, інституції, процес прийняття рішень
• Загальні факти про НАТО - історія, інституції, процес прийняття рішень
• Географічні питання
 

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватись на сайті до 2-го червня 2011 року.
 
Кожен зареєстрований учасник/учасниця отримають пароль для доступу до тесту. Тест необхідно буде виконати 3-го червня з 15:00 до 17:00 за київським часом.
 
 
Під час виконання тесту можна використовувати будь-які джерела інформації – книжки, Інтернет тощо.
 
 
Мова тесту – англійська.
 
Переможців тесту визначатиме комп’ютерна програма. Результати будуть повідомлені кожному учаснику/учасниці не пізніше 6-го червня 2011 р.
 
 
До участі у другому етапі конкурсу будуть запрошені 20 учасників, які наберуть найбільшу кількість балів по Україні. Завданням другого етапу буде написання есе на запропоновану тему.
 
 
Тему буде надано не пізніше 6-го червня 2011 р. Обсяг есе не має перевищувати п’яти сторінок (9000 знаків машинопису, враховуючи пробіли). Фотографії, графіки, таблиці, інші додатки дозволяються і не враховуються в загальний обсяг роботи.
 
 
Мова виконання есе – українська.
 
Кінцевий термін подачі есе – 24:00 (київський час) 20 червня 2011 р. Результати другого етапу будуть оголошені 29 червня 2011 р.
 
Троє переможців другого етапу конкурсу в Україні отримають змогу здійснити навчальний візит до Праги (Чехія). Разом з переможцями змагання з інших країн українські учасники візиту зустрінуться з представниками ЄС, урядових інституцій та громадських організацій Чехії. Всі витрати, пов’язані з перебуванням в Чехії, покриватимуться організаторами конкурсу. Навчальний візит відбудеться 20-27 серпня 2011 р.
 

Участь у змаганні можуть взяти учні 9-11-х класів (в тому числі й ті, хто закінчує школу в 2011 році).
 

В разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтесь в Донецький молодіжний дебатний центр до Андрія Донця або Михайла Глибокого електронною поштою mailto:debate@cent.dn.ua або ukraine@europasecura.cz або за телефонами 062 345 77 90, 062 385 98 39.
 

Детальну інформацію про конкурс, будь ласка, дивіться на http://www.europasecura.cz/en/ .
У змаганні беруть участь старшокласники з Боснії і Герцеговини, Болгарії, Чехії, Грузії, Угорщини, Латвії, Македонії, Польщі, Сербії та України. Конкурс відбувається за підтримки Міністерства закордонних справ Чехії, Міністерства оборони Чехії та Європейського Союзу.

Джерело: http://vkontakte.ru/modos_dn
Категорія: Конкурси та вікторини | Переглядів: 636 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0