Головна » 2009 » Листопад » 25 » Міжнародний літературно-мистецький конкурс «Для тебе, Україно!»
18:50
Міжнародний літературно-мистецький конкурс «Для тебе, Україно!»
До 1 березня 2010 року Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» під егідою Міністерства освіти і науки України проводитиме Міжнародний літературно-мистецький конкурс «Для тебе, Україно!» для української шкільної та студентської молоді діаспори та України віком до 18-ти років.
На конкурс подаються авторські роботи, які висвітлюють головну тему конкурсу: «Що я роблю або що я зможу зробити для України в майбутньому, здобувши певні знання чи омріяний фах? Якою я бачу Україну в майбутньому?». Допустимі жанри робіт: розповідь, спогад, нарис, казка, оповідання, лист, есе, публіцистика тощо у прозовій та віршовій формі (можуть супроводжуватись власними ілюстраціями: малюнками, світлинами, орнаментом), а також твори образотворчого мистецтва (малюнки, плакати та ін.).
Роботи потрібно надсилати на адресу Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» за адресою:
вул. С.Бандери, 32 Д, м. Львів 79013, Україна
Тел.: +380 (32) 258-01-51, 258-01-61
Факс: +380 (32) 258-21-99
E-mail: iieс@polynet.lviv.ua
Детальнішу інформацію можна отримати на веб-сайті організаторів конкурсу.
http://miok.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=384:---q--q&catid=26:2008-08-26-07-54-35&Itemid=77
Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка»під егідою Міністерства освіти і науки України оголошує Міжнародний літературно-мистецький конкурс для української молоді діаспори та України «Для тебе, Україно!»
Молодь – це надія України, незалежно від того, де ця молодь живе: в Україні чи діаспорі. Наша Держава у процесі становлення. Ми прагнемо залучити молодий талант, інтелект і самовіддану працю кожного до державотворчих процесів нашої країни, виплекати любов, повагу і бажання працювати для неї. Україна чекає на українську молодь, позбавлену стереотипів, на творчих, відданих українській справі молодих людей, вихованих у вільному світі. Плекання мрії в кожної дитини, юнака чи юнки про потрібність Україні – запорука нашого державницького утвердження.
І. Тематика конкурсу:
Що я роблю або що я зможу зробити для України в майбутньому, здобувши певні знання чи омріяний фах? Якою я бачу Україну в майбутньому?
ІІ. Мета конкурсу:
Виявити ставлення сучасної молоді в Україні та за її межами до процесів, що відбуваються у нашій державі
Пробудити інтерес до національних джерел: української історії, культури, духовності
Віднайти творчі особистості
ІІІ. Умови конкурсу
Мова – українська.
На конкурс подаються авторські роботи, які висвітлюють головну тему конкурсу у будь-якому напрямі – політ фантазії необмежений.
Жанри:
1) розповідь, спогад, нарис, казка, оповідання, лист, есе, публіцистика тощо у прозовій та віршовій формі, які можуть супроводжуватись власними ілюстраціями: малюнками, світлинами, орнаментом… (Обов’язково надсилати електронний і паперовий варіант).
2) твори образотворчого мистецтва (малюнки, плакати та ін.). (Надсилати паперовий варіант, за бажанням – електронний).
Конкурс адресований шкільній та студентській молоді віком до 18-ти років.
Кінцевий термін подачі робіт – 1 березня 2010 року.
ІV. Підсумки конкурсу та нагородження переможців:
Результати конкурсу будуть оголошені на Третьому Міжнародному Конгресі «Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті. Сучасний вимір. Проекція в майбутнє», який проходитиме у м. Львові у червні 2010 року.
Переможці конкурсу (1, 2, 3 місця) будуть запрошені до Львова для нагородження.
Кращі твори будуть видані окремим збірником.
Результати конкурсу, інформація про переможців та їхні твори будуть широко представлені у засобах масової інформації країн-учасниць.
Склад журі (на стадії формування): Микола Жулинський, Лариса Івшина, Ігор Калинець, Тадей Карабович (Польща), Марія Людкевич, Богдан Стельмах, Лідія Палій (Канада), Дмитро Павличко

Інформаційна підтримка – всеукраїнська газета «День»

Твори надсилати на електронну адресу: iieс@polynet.lviv.ua

Наші контакти:
Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
НУ «Львівська політехніка»
вул. С.Бандери, 32 Д,
м. Львів, 79013
Україна
тел. +38(032)258-01-51; 258-01-61
факс +38(032)258-21-99
Джерело: tri.net@schuman.org.pl
Категорія: Конкурси та вікторини | Переглядів: 1035 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0