Головна » 2009 » Жовтень » 24 » Оголошується набір на Програму “DFJ - Журналістика цифрового майбутнього”
16:32
Оголошується набір на Програму “DFJ - Журналістика цифрового майбутнього”
Фонд Ріната Ахметова “Розвиток України” (http://www.fdu.org.ua/) та Могилянська школа журналістики (НаУКМА) оголошують конкурс на участь у програмі “DFJ – Журналістика цифрового майбутнього”.
Метою цієї програми, що відбуватиметься втретє, є навчання молодих журналістів – лідерів ньюзрумів майбутнього – шляхом долучення їх до цифрової культури нових медіа.
Слухачі отримають знання та навички, необхідні для роботи у мультиплатформному середовищі, від найкращих закордонних та українських викладачів. Безпрецедентність цієї навчальної Програми обумовлена фокусом на цифрових технологіях збирання, обробки та розповсюдження інформації.

Програма (http://j-school.kiev.ua/dfj/forma-edu/) розрахована на молодих журналістів/редакторів/менеджерів, що вже мають вищу освіту (бакалавр, спеціаліст або магістр – необов’язково з журналістики), 1-3 роки досвіду роботи у медіа та на момент подачі документів працюють у штаті ЗМІ або Інтернет-видання.

Ця Програма для тих, хто після її завершення хоче бути:

- журналістом з навичками роботи в будь-яких медіа – “універсальним” журналістом, що швидко пристосовується до будь-яких платформ збору, обробки та розповсюдження інформації
технологічно обізнаним працівником цифрового ньюзруму, що може працювати на будь-якій ділянці виробничого ланцюга  спеціалістом, що відповідає вимогам глобального медіаринку 
- лідером і має бажання кар’єрно зростати від журналіста до редактора та майбутнього керівника редакції

Навчання відбуватиметься протягом 8 місяців (листопад 2009 – червень 2010) у вигляді тижневих модулів, кожен з яких присвячений різним аспектам/проблемам створення контенту та його розповсюдження серед аудиторій.

Апліканти повинні до 13 листопада 2009 року надіслати поштою в Приймальну комісію такі документи http://j-school.kiev.ua/dfj/vstup/ :

1. Заповнену аплікаційну форму.
2. Лист підтримки роботодавця, в якому би зазначалося, що роботодавець не заперечує проти відсутності працівника на робочому місці протягом його перебування на навчанні (на увесь термін навчання – 8 тижнів протягом 8 місяців).
3. Зразки цифрових творчих доробків (фотографії, аудіо- чи відеороботи, посилання на матеріали на блогах чи сайтах тощо), які би демонстрували зацікавленість апліканта у цифрових технологіях.

16-20 листопада 2009 року відбудуться співбесіди з відібраними аплікантами. Рішення приймальної комісії про зарахування є остаточними.

Початок навчання – 23 листопада 2009 року (Зміст програми http://j-school.kiev.ua/dfj/schedule/).
Навчання на Програмі – безкоштовне.

Докладна інформація про Програму та аплікаційна форма – на сайті http://www.dfj.org.ua

Поштова адреса:
04070, м. Київ, вул. Волоська 8/5, к. 4-404
Могилянська школа журналістики,
Програма “Журналістика цифрового майбутнього”

Контакти

Могилянська школа журналістики
http://j-school.kiev.ua/blog/dfj-2009-nabir/

Джерело: http://gurt.org.ua/news/competitions/4474/

Переглядів: 715 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0