Головна » 2009 » Вересень » 1 » Презентація посібника „Ґендер і ми”
22:19
Презентація посібника „Ґендер і ми”
Назва нового посібника, на презентацію якого юнаки та дівчата Міжнародної громадської організації Школи Рівних Можливостей запрошують всіх, хто зацікавлений працювати у сфері впровадження ґендерних підходів в освіту.
8 вересня 2009 року вони демонструватимуть власні інноваційні розробки в галузі неформальної соціальної освіти молоді. До книжки увійшли статті експертів, розроблені тренінги, методика проведення інформаційних кампаній, досвід молодих тренерів та їхні погляди на проблему, рекомендації та поради для тих, хто хоче працювати за принципом “рівний – рівному “ у сфері впровадження ґендерної освіти. Оформлення посібника зробила волонтерка організації Катерина Ускова, над макетом працював волонтер організації Олександр Нагаєв.
Роботу над створенням посібника підтримали Програма демократичних грантів Посольства США в Україні та Посольство Фінляндії в Україні. Посібник, схвалений Міністерством освіти і науки України, отримав високу оцінку експертів

Під час презентації посібника учасники /учасниці Школи Рівних Можливостей продемонструють свої здобутки та напрацювання у сфері соціальної роботи з молоддю. Ґендерний інтерактивний театр, який знаний сьогодні не лише в Україні, а й за її межами, представить глядачам вистави та інформаційні інтерактивні програми соціального спрямування.

Захід проводиться спільно з Міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Головним управлінням освіти та Головним управлінням у справах сім’ї та молоді КМДА.

Запрошуємо педагогів, представників громадських організацій, журналістів і всіх небайдужих взяти участь у заході та об’єднати зусилля заради утвердження ґендерної рівності у суспільстві!

Ми хочемо, щоб світ став кращим для людей і щоб люди в ньому не зазнавали дискримінації та насильства.

Ми хочемо, щоб життя стало кращим завдяки нам, нашій праці та нашій творчості.

Ми вносимо свій посильний внесок у подолання торгівлі дітьми і викорінення найганебніших форм дитячої праці.

Ми передаємо свій досвід іншим аби найбільше людей підтримали наш рух за утвердження себе рівними серед рівних.

(Місія Школи Рівних Можливостей)

Презентація відбудеться 8 вересня 2009 року о 15.00 годині у приміщенні Будинку вчителя за адресою: Володимирська, 57.

Контакти

Ірина Конченкова
Школа Рівних Можливостей
gender@ukr.net
8-050-462-43-26

Джерело: http://gurt.org.ua/news/events/3745/

Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 962 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0