Головна » 2010 » Квітень » 12 » Розклад публічних лекцій Генерального секретаря Панєвропейського руху Р.Клочека у м. Харкові
13:15
Розклад публічних лекцій Генерального секретаря Панєвропейського руху Р.Клочека у м. Харкові
13-14 квітня 2010 р. за ініціативи Ліги політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" та широкого сприяння громадськості м. Харкова відбувається візит Генерального секретаря Панєвропейського руху в Австрії Райнгарда Клочека.
Зокрема, 14 квітня 2010 року кожен охочий може відвідати лекції-презентації Панєвропейського руху та історії ідеї європейської інтеграції у харківських ВНЗ:
9.00-11.40
– лекція-презентація у Харківському національному економічному університеті.
13.30 – 15.00 – лекція-презентація у Харківському національному університеті імені Каразіна.
16.00 – 17.30 – лекція-презентація у Харківському інституті державного управління.
 

З питань співпраці щодо візиту Райнгарда Клочека контактною особою Ліги "ДИПКОРПУС" є Юлія Сергіївна Горовецька, заст. директора Київського департаменту Ліги "ДИПКОРПУС"
Тел.: +38 050 642-62-81, е-пошта: dipcorpus-kyiv@ukr.net
 

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ


«Європейське питання в цілому полягає в «або-або»: або війна, або мир! Анархія чи організація. Озброєння чи роззброєння! Конкуренція чи кооперація! Падіння чи об’єднання!"
(граф Ричард Коденгоф-Калергі)

Панєвропейський рух на сьогоднішній день серед усіх політичних сил є визнаною та авторитетною надпартійною організацією. Це найстаріший рух Європи за єднання, який протягом своєї історії визначив багато вирішальних імпульсів для об’єднання Європи.

Європейська політика не може обмежуватись тільки прагматичним прописуванням status quo, вона повинна забезпечити справжній поступ до політичного, економічного та культурного єднання Європи. Панєвропейський рух сприяє розбудові Європи з дещо покращеного митного союзу до всесвітньо-політичного дієздатного об’єднання, яке б було чимось значно більшим, аніж сума країн-членів ЄС на основі найменшого спільного знаменника.

Панєвропейський рух був заснований графом Річардом Ніколаусом фон Коденгоф-Калергі, який в 1923 році сформулював ідеологічну складову руху в єдиному маніфесті «Paneuropa».

Згодом майже у всіх країнах Європи з’явилися громадські організації, які відстоювали ідеали Панєвропейського руху. Зараз такі організації об’єднуються під егідою Міжнародного Панєвропейського Об’єднання. На сьогоднішній день організації Панєвропейського союзу є в Австрії, Албанії, Англії, Бельгії, Боснії та Герцеговині, Угорщині, Німеччині, Іспанії, Італії, Латвії, Люксембурзі, Македонії, Румунії, Сан-Марино, Словаччини, Словенії, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Моравії, Швейцарії, Швеції та Естонії тощо.
У свою чергу Міжнародне Панєвропейське Об’єднання переймається побудовою громадянського суспільства як в Європейському Союзі, так і за його межами на основі рівності, демократії та свободи, виступає за стабільне, безпечне та процвітаюче майбутнє всієї Європи.

Панєвропейський рух ґрунтується на чотирьох основних принципах: лібералізм, християнство, соціальна відповідальність та свобода.
 

На даний час Почесним Президентом Міжнародного Панєвропейського Об’єднання є нащадок австрійських імператорів Отто фон Габсбург, з 2004 року посаду Президента Міжнародного Панєвропейського Об’єднання обіймає Директор Панєвропейського Об’єднання Франції Аллан Терренуар.
Райнгард Клочек – Генеральний секретар Панєвропейського Об’єднання Австрії.
Категорія: Конкурси та вікторини | Переглядів: 747 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0