Головна » 2009 » Листопад » 6 » Розпочався черговий набір до школи бізнес-тренерів ДГО «Альянс»
21:13
Розпочався черговий набір до школи бізнес-тренерів ДГО «Альянс»
Донецька громадська організація «Альянс» оголошує набір на конкурсній основі в семиденну Майстерню проектного менеджменту.
Під час навчання учасники досконало ознайомляться з теорією та практикою проектного менеджменту. Навчаться поетапній розробці проекту, складати проектну документацію, розробляти та проводити піар кампанії, використовуючи метод Learning by doing (навчаясь роблячи). Крім того, учасники, які розроблять та успішно захистять свої одноденні міні-проекти, отримають фінансування для  його реалізації.
Після закінчення навчання у майстерні, учасники зможуть самостійно розробити свої власні проекти, подати заявку своєї ідеї для отримання додаткового фінансування на реалізацію цих проектів у своїх громадах.

До навчання запрошуються мешканці Донецької області, віком від 18 років. Пріоритет віддається представникам жіночих громадських організаціям, які працюють з представниками малого та середнього бізнесу, а також підприємцям з міст: Добропілля, Демитрова, Селідова, Старобешевського району Донецької області. Від кожної організації запрошуються по дві особи.

При наявності вільних місць запрошуються представники вищезазначених організацій та підприємці з інших громад Донецької області. Майстерня проектного менеджменту проводиться в рамках проекту «Створення сприятливих умов для розвитку жіночого підприємництва в економічно депресивних населених пунктах Донецької області» за підтримки Німецького товариства технічної допомоги (GTZ) в партнерстві з Донецькою обласною державною адміністрацією.

Навчання буде проходити у м.Новий Світ. Підчас навчання у Майстерні учасники забезпечуються харчуванням та роздатковими матеріалами, відшкодовується вартість проїзду за наявністю оригіналів квитків. Особи, які прибудуть з Донецької області, будуть забезпечені проживанням у готелі.
Кількість місць у школі обмежена!!!

Заявки приймаються до 01.12.2009 року.

Для участі у майстерні треба заповнити АНКЕТУ та відправити її за адресою: м. Донецьк, вул. Університетська 65/21,або на електронну адресу way_to_europe@mail.ru, або по факсу 062 – 311 – 15 – 70.

За більш детальною інформацією звертайтеся до методиста проекту Наталі Семиволос за телефоном 095-18-37-236, (062)311-54-05.

Контакти

Бондаренко Сергій
ДГО ”Альянс”
way_to_europe@mail.ru
+38 (062) 311-15-70
 

Джерело: http://gurt.org.ua/news/trainings/4659/

Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 633 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0