Головна » 2011 » Травень » 24 » Study Tours to Poland - осінь 2011
17:20
Study Tours to Poland - осінь 2011
Восени 2011 року відбудуться традиційні кiльканадцятиденнi навчальні візити до Польщі (Study Tours to Poland), організовані Польсько-Американським фондом свободи, фондом "Боруссiя”, Колегією Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського та Фондом "Освіта для демократії”.
Суть візитів – надихнути їхніх учасників бути свідомими громадянами з активною життєвою позицією. Метою Study Tours to Poland є ознайомлення з польським студентським, науковим і громадським середовищем. Візити мають показати, чим живуть молоді, активні поляки, що вони організовують і можуть запропонувати іншим.
Програма візитів включає лекції з цікавими людьми на теми Польщі, її сусідів, Європейського Союзу тощо, але не передбачає регулярних занять і лекцій у навчальних закладах, а самі візити не мають спеціалізації та не несуть характеру наукового стажування.
 
У програмах візитів, серед іншого:
лекції ректорів і відомих професорів польських вузів;
-- зустрічі з лідерами публічного життя Польщі, цікавими людьми, що впливають на громадське життя в країні, а також міністрами та членами уряду, журналістами та публіцистами найбільших газет і журналів;
-- зустрічі, дебати та дискусії, що нададуть можливість обміну поглядами та думками на суспільні справи, співробітництво Польщі з сусідніми країнами;
-- відвідування публічних установ й інститутів, зокрема, візити в польський парламент, міністерства, державні установи, а також органи місцевого самоврядування: зустрічі з мерами приймаючих міст (Битів, Глівіце, Косьцежина, Краків, Люблін, Лодзь, Гданськ, Гдиня, Новий Сонч, Ольштин, Пултуск, Щецин, Варшава, Вроцлав), місцевими депутатами;
-- зустрічі з журналістами, візити в редакції газет і журналів, відвідування радіостанцій і телебачення;
-- знайомство з функціонуванням польської економіки в умовах вільного ринку;
-- презентація досвіду польської трансформації;
-- зустрічі в студентському середовищі – з органами самоврядування студентів, студентськими товариствами та братствами, а також із представниками академічних громад – керівництвом вузів, професорами, знайомство з організаційним і культурним життям вищих навчальних закладів.
 
Особлива увага приділяється знайомству з неурядовим сектором і його роллю в житті суспільства.
 

До участі в відборі на візити запрошуються активні студенти початкових курсів із України, Бєларусі та Російської Федерації (тільки з Брянської, Калінінградської, Ленінградської, Новгородської областей і Санкт-Петербурга) в віці 18-21 років (яким не виповнилося 22 років до 15 червня 2011 року), які відзначаються успіхами в науковій і громадській діяльності та не брали раніше участі в візитах. Знання польської мови не є умовою участі в візитах, також не вимагається знання іншої, наприклад, англійської мови.
 
Для участі в відборі необхідно підготувати та надіслати виключно на nabor2011@studytours.pl до 15 червня 2011 року з індивідуальної (!) адреси електронної пошти:
-- заповнену аплікаційну форму;
-- зіскановані або сфотографовані додатки у файлах формату pdf, jpg або Word (ілюстрації, вставлені в Word): рекомендаційний лист, закордонний паспорт (сторінки з особистими даними, фото), залікова книжка (сторінки з оцінками за останній рік навчання, копія яких має бути завірена деканатом навчального закладу) або атестат про повну середню освіту (тільки для студентів І курсу), заява про неучасть у попередніх візитах (заповнена за зразком).
 
Аплікаційна форма має бути заповнена на комп’ютері рідною мовою кандидата (українською, білоруською або російською), повинна містити відповіді на всі запитання. Бажано повністю розкривати такі відомості, що нададуть можливість якнайкраще провести оцінювання та відбір учасників, наприклад, час роботи в громадській (іншій) організації, роль і внесок у її розвиткові, особисті досягнення. Якщо кандидат на момент подання заявки оформлює закордонний паспорт, то в рубриці "Номер та серія закордонного паспорта” йому потрібно вказати тільки дату отримання паспорта (важливо не вписувати номер "внутрішнього” паспорта). У рубриці "Телефон” можна вказувати всі ті номера, за якими доступний кандидат – домашній, мобільний тощо. У рубриці "e-mail” слід вказати індивідуальну (!) адресу електронної пошти.
 
Рекомендаційний лист має бути набраний на комп’ютері чи написаний друкованими літерами на окремому аркуші та надати такі відомості:
-- посада чи функції того, хто рекомендує (викладач, працедавець, керівник, лідер громадської чи політичної організації тощо);
-- коли й у зв’язку з чим той, хто рекомендує, познайомився з рекомендованою особою;
-- опис умінь, досвіду тощо рекомендованої особи.
Рекомендаційний лист не може бути наданий близькими і членами родини.
 
Всім файлам слід надати імена виключно латинськими літерами, використовуючи власні місто та прізвище за прикладом:
kiev_ivanenko_zajavka
kharkiv_ivanenko_dodatky
 
Всі документи (заповнена аплікаційна форма, всі додатки) необхідно надсилати виключно одним повідомленням з індивідуальної (!) електронної поштової скриньки. У темі повідомлення обов’язково треба вказати власні місто, прізвище та номер закордонного паспорта (якщо кандидат на момент подання заявки оформлює закордонний паспорт – номер останнього, природно, не вказується) латинськими літерами за прикладом: kharkiv_ivanenko_МР 1827151
 
Організатори прохають не надсилати власні заявки кілька разів. Після отримання ними заявки тим, хто надсилає, надходить автоматичне підтвердження про отримання документів, тому важливо використовувати індивідуальну (!) адресу електронної пошти. Якщо таке підтвердження не надходить, треба зв’язатися з організаторами – офісом фонду "Боруссія” – за borussia@studytours.pl . Важливо, що автоматичне підтвердження з технічних причин не надходить на адреси поштовому сервісу mail.ru (mail.ru, list.ru, bk.ru, inbox.ru).
Участь у візитах безкоштовна. Організатори забезпечують відібраним і запрошеним учасникам проживання, харчування, компенсацію вартості проїзду тощо. Візити відбуватимуться восени 2011 року тривалістю 12 днів групами по 10-11 осіб у Гданську, Вроцлаві, Варшаві, Любліні, Лодзі, Свентохловіце, Кракові, Новому Сончі, Познані чи Щецині (за вибором і рішенням організаторів).

Контакти:
За більш докладною інформацією можна звертатися до координаторки Study Tours to Poland для студентів Єви Романовської за +48 510 535916 та borussia@studytours.pl  або до офісу візитів у Варшаві за +48 22 6357251, факсом +48 22 6354006 і адресою:
ul. Nowolipie 9/11
00-150 Warszawa
http://www.studytours.pl
 
 
Інформація від:
Скиба Олександра
097-394-32-15
Oleksandra_Skiba@ukr.net  
ID facebook: 100000280745992
ID vkontakte: 18123887
Категорія: Стажування | Переглядів: 720 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0