Головна » 2009 » Жовтень » 2 » Створіть центр волонтеріату у своїй громаді!
08:28
Створіть центр волонтеріату у своїй громаді!
Центр волонтеріату «Добра Воля» в рамках проекту «Центри волонтеріату – ключ до трансформацій місцевих громад», що реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, оголошує конкурний відбір інститутів громадянського суспільтва Київської області, які стануть основою для створення місцевих центрів волонтеріату.
Мета проекту – підвищити спроможність місцевих громад здійснювати суспільні перетворення через створення та підтримку центрів волонтеріату у обраних шляхом конкурсу 5 громадах.
В рамках проекту передбачається:

підготовка команди професійних менеджерів та тренерів волонтерських програм, які зможуть поширювати отриманий досвід у своїх громадах;
cтворення платформи для обміну досвідом реплікації центрів волонтеріату у місцевих громадах на базі http://www.volunteering.org.ua/
видання посібника з волонтерського менеджменту, який міститиме інформацію про технології реплікації центрів волонтеріату та ефективні інструменти залучення волонтерів для вирішення суспільних проблем громади
До участі у конкурсі запрошуються громадські та благодійні організації, представники громад Київської області, які зацікавлені у залученні волонтерського потенціалу для розвитку своєї громади.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму, яку можна знайти у доданому файлі та надіслати на ел.пошту: info@volunteering.org.ua.

Останній термін подачі аплікаційних форм – 15 жовтня 2009 року.

Довідка

Центр волонтеріату «Добра Воля» - неурядова, неприбуткова організація, заснована у 1998 році, місія якої - сприяти активізації місцевих громад у вирішенні їхніх проблем шляхом розвитку волонтерського руху, спрямованого на якнайширше залучення населення до волонтерської діяльності у благодійних, громадських та державних організаціях.??

Одним з пріоритетних напрямків роботи Центру волонтеріату «Добра Воля» є розробка та організація тренінгових програм у сфері розвитку громад, побудови соціального партнерства, залучення місцевих ресурсів, розробки проектів, розробки та менеджменту волонтерських програм, лідерства, побудови зв’язків з громадськістю та ін.

За останніх 5 років ЦВ «Добра Воля» організував та провів більше 200 тренінгів за участю більше 4000 учасників з усіх регіонів України.

Проект «Центри волонтеріату – ключ до трансформацій місцевих громад» реалізується ЦВ “Добра Воля” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Інформаційна підтримка проекту: портал ГУРТ.
 

Контакти
Ірина Горобець
Центр волонтеріату “Добра Воля”
info@volunteering.org.ua
+380445732491
http://www.volunteering.org.ua/
 
Джерело:  http://gurt.org.ua/news/competitions/4096/

Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 781 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0