Головна » 2009 » Вересень » 21 » Сучасні проблеми гуманізації та гармонізації управління
21:23
Сучасні проблеми гуманізації та гармонізації управління
Українська Асоціація "Жінки в науці та освіті", Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Харківська обласна державна адміністрація виступають ініціаторами проведення 9-ої Міжнародної міждисциплінарної науково-практичної школи-конференції «Сучасні проблеми гуманізації та гармонізації управління» (м. Харків, 1 – 8 листопада 2009 р.)
Мета школи-конференції – визначення основних сучасних проблем управління в різних сферах діяльності людини, акцентування уваги на їхній спільності, взаємовпливі та взаємозв'язку; об'єднання зусиль українських і закордонних фахівців в галузі управління, вчених, державних, політичних і суспільних діячів, промисловців і підприємців, що зацікавлені у розвитку демократії та прогресу на основі системного, науково обґрунтованого підходу до проблем управління; узагальнення результатів теоретичних досліджень і накопиченого практичного досвіду; розробка практичних рекомендацій з вирішення проблем гуманізації та гармонізації управління.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.
 

Конференція зареєстрована як міжнародна.
Свідоцтво УкрІНТЕІ № 391 від 04.08.08.

Для участі в конференції необхідно до 5 жовтня 2009р. надати в Оргкомітет електронною поштою (кому - konf-upr@univer.kharkov.ua, копія: Katya_Burtseva@mail.ru , ionina_zoya@mail.ru , nadezhdadg@yandex.ru тема – "Управление9 от П.І.П.")

    * заявку на участь у конференції на кожного учасника конференції (автора або соавтора тез) за формою, що додається;
    * текст тез доповіді (2 повні сторінки!), оформлений відповідно до нижчеподаних вимог;
    * анотації доповіді (на російській, українській, англійській мовах), оформлені відповідно до нижчеподаних вимог;
    * Після інформації про прийом перерахованих вище документів перевести на рахунок УАЖНО добровільні внески на проведення конференції (оргвнесок) і вислати на адресу оргкомітету:
    * відскановану копію документа про перерахування добровільних внесків на проведення конференції електронною поштою. (Розмір відсканованого файлу не повинен перевищувати 500 кілобайт)

Добровільний внесок (оргвнесок) містить у собі витрати на організацію і проведення конференції, у тому числі видання матеріалів конференції. Сума внеску складає 145 грн. (для членів УАЖНО, що здали внесок члена УАЖНО за 2008 р.- 110 грн.), для студентів - 100грн. (студентів-членів УАЖНО, що здали внесок члена УАЖНО в 2008 р. – 75 грн).
 
Контакти

    * Українська Асоціація “Жінки в науці та освіті”
    * konf-upr@univer.kharkov.ua
    * Katya_Burtseva@mail.ru
    * ionina_zoya@mail.ru
    * nadezhdadg@yandex.ru
    * +38 (057) 707 55 17
    * +38 (063) 643 39 49

Джерело: http://gurt.org.ua/news/conferences/4052/

Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 917 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0