Головна » 2015 » Вересень » 19 » Так готувався наш проект "Happy Together"
19:14
Так готувався наш проект "Happy Together"

Фотопроект "Happy together" від Ліги політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС"4 вересня о 18:00 у маріупольському палаці культури «Молодіжний» зібралися 15 учасників нашого проекту "Happy together" з головною метою - познайомитися, зрозуміти завдання кожного і почути до чого призведе вся ця робота.

Кожен з представників етносів - цікава особистість, спілкування з якою, за словами кожного учасника, дасть плідну роботу і корисний досвід . Але найголовнішою метою цієї зустрічі був розподіл учасників на мінікоманди. Кожен фотограф і журналіст тягнув жереб і так йому діставався його представник. Після основної частини, всі учасники мали можливість у неформальній обстановці поспілкуватися та домовитися, в якому режимі вони працюватимуть в найближчі 5 днів. 

Фото з першої зустрічі – знайомства від Анастасії Бирдіної. Все пройшло в приємній атмосфері і в хорошому настрої. У цей вечір наші герої отримали своїх журналістів і фотографів допомогою жереба. Нагадаємо, що наші учасники раніше не були знайомі між собою і ми зробили максимально комфортні умови для знайомства, підкріпивши хороший настрій та ідеї для майбутньої роботи чашкою кави :)

Відео-ролик від «Шейда» та репортаж Маріупольського телебачення17 вересня команду проекту "Happy together", легати Ліги «ДИПКОРПУС» та волонтери разом опановували мистецтво монтажування майбутньої одноіменної фотовиставки у палаці культури «Молодіжний». Фоторепортаж тут

Категорія: Новини Ліги "ДИПКОРПУС" | Переглядів: 729 | Додав: dipcorpus | Теги: Лига ДИПКОРПУС, Анастасія Магомедова, Маріуполь, Мариуполь, Happy together, Анастасия Магомедова, Олександр Шерстюк, Шейд, Ліга ДИПКОРПУС | Рейтинг: 0.0/0