Головна » 2010 » Січень » 15 » Тренінг «Діалог заради розвитку»
19:13
Тренінг «Діалог заради розвитку»
Запрошуємо учасників малих територіальних громад Вінницької, Полтавської, Луганської областей та Криму подавати колективні заявки на участь у дводенному тренінгу «Діалог заради розвитку». Тренінг проводитиметься у лютому 2010 р. у Луганську спільною командою двох громадських організацій: «Українського центру «Порозуміння» (м. Київ) та Східноукраїнського центру громадських ініціатив «Тотальна акція на підтримку прав людини та демократії» (м. Луганськ).
Захід проводиться у рамках однойменного спільного проекту організацій у співпраці із EQUITAS – Міжнародним центром освіти з прав людини (Монреаль, Канада) за фінансової підтримки Канадського агентства з міжнародного розвитку (CIDA).

Мета проекту – підвищити спроможність представників місцевих територіальних громад вирішувати проблеми місцевого розвитку, використовуючи механізми громадської участі та діалогу під час розробки та прийняття місцевих рішень. Під час тренінгу заплановано розглянути наступні питання: громадська участь та її переваги для представників органів влади та місцевої громадськості; спільне вирішення проблем та конфліктів; підхід до розвитку місцевих громад, заснований на принципах прав людини.
 

У тренінгу запланована участь 16 осіб з 4-х територіальних громад. Ми очікуємо на колективні заявки від представників громадськості та представників органів влади, що проживають на території однієї територіальної громади. Потенційні учасники мають відповідати наступним критеріям:
-- Проживати у територіальній громаді з Вінницької, Полтавської, Луганської областей та Криму із чисельністю населення до 30000 осіб.
-- Двоє з учасників з територіальної громади мають представляти державну/комунальну установу, двоє інших – організацію громадянського суспільства (ОГС) (громадську організацію, ініціативну групу громадян), які разом готові вирішувати соціально значиму місцеву проблему.
-- Прагнути професійного зростання.
-- Відчувати/мати потенціал вирішувати проблеми місцевого розвитку на основі діалогу із представниками громадськості/органів влади.
 

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують учасників тренінгу проживанням у двомісних номерах, харчуванням та унікальними роздатковими матеріалами. Організатори також компенсують витрати на проїзд до місця проведення заходу та назад за умови пред’явлення оригінальних проїзних документів.
 

Для участі у тренінгу необхідно заповнити та надіслати колективну заявку (у додатках до даного листа) від 4-х зацікавлених представників з однієї територіальної громади (2 представники органів влади та 2 представники ОГС).
 

Заявки на участь у тренінгу просимо подавати на e-mail: zahyst@gmail.com (в темі листа просимо вказувати: «Тренінг «Діалог заради розвитку») або факсом: 0642 491 374 чи надсилати листом: 30-й квартал, б.2 кв. 14, м. Луганськ, 91005.
 

Останній термін прийняття заявок - 20 січня 2010 року.
 

Учасники заходу будуть поінформовані про час і місце проведення заходу щонайменше за 7 днів до його початку. Контактна особа від Східноукраїнського центру громадських ініціатив для представників Луганщини – Альона Переходченко, тел. 0501904952.
 

Контактна особа для представників Вінниччини, Полтавщини та Криму від Українського центру «Порозуміння» - Альона Горова, тел. 0503122675. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі, перевага при відборі надаватиметься представникам із сільської місцевості.
 

Контакти
Східноукраїнський центр громадських ініціатив, «Український центр «Порозуміння»
zahyst@gmail.com
 

ФОРМА КОЛЕКТИВНОЇ ЗАЯВКИ 
 
Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 633 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0